Тело

Де придбати секс іграшки?

секс шопСьогодні все більше людей вважають за краще додавати різноманітність у своє сексуальне життя, що стимулює продаж секс іграшок. Це зовсім не дивно, адже сьогодні у людей стає все менше табу, а бажання спробувати абсолютно всі свої кінки та фетиші росте в геометричній прогресії. Однак далеко не кожен магазин може забезпечити безпеку та анонімність покупця. Саме тому варто звернути свою увагу на секс шоп YUPI.

Чи гарантує магазин анонімність?

Анонімність покупців – це ключовий принцип, який є невід’ємною частиною роботи магазину. Компанія дуже серйозно ставиться до дотримання правила. Річ у тому, що працівники чудово розуміють, що товари специфічні та далеко не кожна людина хоче, щоб інші люди, одержуючи, знали, що знаходиться всередині посилки. У цьому онлайн магазині можна придбати найрізноманітніші товари для того, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, без сорому під час отримання.

Чи дізнаються працівники пошти, що всередині посилки?

Абсолютно всі товари, що купуються в секс шоп YUPI, будуть відправлені на вказану адресу кур’єром або до поштового відділення. Потрібно відразу ж зазначити, що ніхто із співробітників пошти та кур’єрів нізащо не дізнається, що знаходиться всередині коробки. Перед тим, як відправити посилку, працівники добре упаковують товар для того, щоб не тільки зберегти повну функціональність, а й для того, щоб ніхто не дізнався, що всередині.

Чи можна оглянути товар так, щоб переконатися, що він відповідний?

Якщо користувач не хоче відкривати коробку прямо у відділення пошти, то можна буде здійснити огляд посилки будинку, реєструючи всі свої дії на відео. Якщо всередині виявиться зовсім інші секс іграшки або товар не підходить за описом, то на руках у покупця будуть докази в тому, що помилка з боку онлайн магазину. У такому разі технічна підтримка користувачів без зайвих проблем та труднощів розгляне скаргу та поверне гроші. Загалом, під час купівлі іграшок для дорослих необхідно буде обов’язково все розраховувати заздалегідь.

Компанія робить абсолютно все можливе для того, щоб покупці не помилилися із покупкою. Також є можливість оформити доставку до дому. Само собою, в такому випадку кур’єр точно знатиме, що знаходиться всередині, якщо розкривати все при ні. У всякому разі, це дуже щадний спосіб, тому що в такому разі знати буде виключно кур’єр, а не всі два десятки працівників поштового відділення.

Чи є сертифікати на інтимні іграшки?

Абсолютно всі товари, що продаються в онлайн магазині, на території України не підлягали обов’язковій сертифікації. Однак фахівці зазвичай йдуть на зустріч і, за запитом, вони прикладатимуть абсолютно всю необхідну документацію, що підтверджує високу якість, а також повну відповідність стандартам безпеки під час використання.

Найголовніше повідомити необхідність прикласти всю необхідну документацію. Зробити це можна через технічну підтримку або нотатки.