Тело

Позитивні якості лазерної епіляції

лазерна епіляціяЗараз можна позбутися будь-якого небажаного волосся, і це зовсім не мрія, а дійсність, яку кожному охочому може подарувати сучасна технологія лазерної епіляції. Процес, є деякі обмеження і протипоказання, а результат не змусить себе довго чекати. Скористатися послугою можна у будь-якій студії «TK Laser», де працюють висококваліфіковані косметологи з гідним досвідом роботи.

Розглянемо позитивні сторони

Ця ефективна процедура – лазерна епіляція– вважається популярною серед представників оригінальності привабливої зовнішності. Підсумок можна побачити відразу після проходження першої процедури. Кожен наступний сеанс призведе до зниження небажаного волосся. Цей процес вважається безпечним. Вона може вплинути на пряму роботу внутрішніх органів прокуратури та інших клітин. Лазер проходитиме до самої дерми приблизно на 1-4 мм. Ця глибина проникнення допоможе найкраще безпосередньо взаємодіяти з фолікулінами волосся. Інноваційні технології, що дозволяють зробити всі необхідні процедури, допоможуть отримати моментальний результат.

У момент чергового сеансу клієнт TK Laser не відчує біль, ймовірно, буде легке поколювання. Якщо з’явиться невеликий дискомфорт, лікар може нанести на ділянку знеболювальний препарат. Використання у справі лазер виключає можливе вростання волосин, а також сильне подразнення шкірного покриву. За допомогою лазера можна обробити будь-які чутливі ділянки, такі як верхня частина губи, підборіддя, шийний відділ, зону в пахвах, а також бікіні.

Воскова депіляція часто призводить до хворобливого результату. До того ж процедура буде довгою. А ось за допомогою лазера все працюватиме точно і швидко, з моментальним ефектом. Епіляція в ділянці пахв загалом займає не більше п’ятнадцяти хвилин, а ноги не більше 45 хв.

лазерна епіляція

Негативні сторони

Лазерна епіляція проводиться за курсовою терапією. Це все було пов’язано з тим, що робота лазерного обладнання безпомилкової діє саме на фолікули, які мають активну фазу. Якщо бути точніше, що за сеанс можна позбутися приблизно 15-30 відсотків волосся. Робота лазерного епілятора у всьому залежить не тільки від форми росту волосин, а й від кількості меланіну, що є в цибулинах. З цієї ж причини ця методика не буде ефективно працювати стосовно пушкових та інших видів волосин.

До процедури слід віднести те, що клієнт салону краси, повинен підготуватися до неї не менше 2-3 тижнів, тому ж споживачі не зможуть записатися на прийом до косметолога. Якщо хтось зацікавлений у цій методиці, але не знає, як бути й що слід робити, потрібно попередньо підготуватися до цієї процедури, почавши використовувати кращі пропозиції. Природно вибір цієї методики небажаних волосин, все також залишається за самим користувачем.