Лицо

Матеріали для ламінування вій

Матеріали для ламінування війОстаннім часом популярним серед молодих модниць стала послуга з ламінування вій. Звичайно, трохи раніше актуальною вважалося біозавивка вій. Розроблялася ця процедура азіатами. Виникло це неспроста, у більшості азіаток нависла повіка і жахливі прямі вії, яких зовсім не видно. Суть даних процедур загальна – створення найбільш виражений вигин вій. Чим обидва варіанти відрізняються? Складом препарату, що використовується у процесі. Ламінування https://divalen.com.ua/laminuvannya-vij не агресивне, а біозавивка вважається небезпечним для здоров’я вій.

Технологія біозавивки давно пішло в минуле, а насправді з’являється новий спосіб завивки. Технології дозволяють перетворитися безпечніше. Ламінування вій користуються в Кореї, Італії, Великій Британії і так далі. На ринку Російської Федерації ця послуга існує протягом десяти років. Протягом останніх двох років, якість ламінування зросла до значного рівня, і все завдяки тому, що зріс і попит на процедуру. Незабаром на світ з’являється нова професія – Ламімейкер.

Необхідні для фахівця речі, які йому потрібно знати

Щоб максимально організувати власний робочий простір, потрібно врахувати такі фактори:

  • Робоча зона. Майстру доведеться максимально продумати та підготувати власне місце, щоб після навчання можна було надати послугу у комфорті. Для цього знадобиться канапа, зручна подушка і, звичайно, плед для клієнта. Висвітлення приміщення має бути різнорівневим, за потреби доведеться збільшити яскравість. Стілець слід вибирати регульований.
  • Витратні матеріали, що використовуються під час проведення процедури ламінування вій. Для цього потрібні ватяні палички та диски. Їхня кількість повинна бути достатньою, щоб не вдаватися до повторного використання. У маркетах на день знижок їх легко придбати за дуже привабливою вартістю. Додатково будуть потрібні та сухі серветки, щоб за допомогою їх просушувати інструменти під час проведення процедури. У будь-якому випадку майстер може забруднити стіл препаратом, що виглядатиме неохайно. Одноразові пелюшки, щоб підкласти під голову клієнту. Такий варіант допоможе зберегти чистоту канапи.
  • Препарат. Засіб для ламінування вій йде разом із валиками. Доповнити його можна силіконовими бігудями. У магазинах можна придбати різні розміри та форми. Різна кількість засобів допоможе вибрати саме той варіант, який відповідає конкретному типу шкіри.

Якщо хтось має намір відкрити власний салон краси з наданням вій, компанія з необхідними товарами для цього пропонує прийнятні ціни. Будь-які необхідні для роботи матеріали доступні за привабливою ціною. Також компанія пропонує вигідні умови доставки потрібних для роботи засобів. Якщо покупець вперше пов’язується з цією справою, він завжди може обговорити будь-яке питання з фахівцями, які підкажуть, які матеріали підійдуть для конкретного випадку. З послугами компанії, кожен полегшить собі роботу, заощадить час та гроші.