Лицо

Все що потрібно знати про біоревіталізацію

біоревіталізаціяБіоревіталізація — косметична процедура, яка націлена на відновлення всіх шарів епідермісу, а також усунення його вікових змін. У ході такого методу контурної пластики в шкіру тонкою голкою вводять спеціальні препарати на основі гіалуронової кислоти, амінокислот, вітамінів та мікроелементів. Ці речовини сприяють поліпшенню клітинної структури епідермісу, зволоженню, зменшенню зморшок та підвищенню пружності. Проводиться за допомогою ін’єкцій.

Принцип дії та ефективність

Гіалуронова кислота міститься в м’яких тканинах людини, але її відсоток скорочується до 25 років під впливом стресу, неправильного способу життя, куріння, зловживання алкоголем. Про нестачу цього мікроелемента розкажуть сухість шкіри, зморшки, тьмяний колір.

Процедура усунення цього дефекту допомагає відновити шкірний покрив, тонізувати зовнішній шар, поліпшити обмін речовин, розгладити мімічні зморшки, зняти запалення.

Ефект біоревіталізація помітний відразу, але закріплення результату потрібно проходити повний курс лікування. Рівень засвоєння кислоти може залежати від різних індивідуальних особливостей організму.

біоревіталізація

Показання та протипоказання

Така процедура може становити частину комплексного курсу лікування із застосуванням хімічного пілінгу або лазерного шліфування. Проникаючи у глибокі підшкірні шари, препарат змінює структуру епідермісу на клітинному рівні, прискорюючи відновлення.

Медичні показання для проведення біоревіталізації можуть включати такі зовнішні шкірні прояви:

  • дрібні та глибокі зморшки,
  • сухість та лущення,
  • тьмяний колір,
  • пігментація,
  • вікові зміни,
  • погіршення якості шкіри через ультрафіолет,
  • травми будь-яких шарів епідермісу,
  • порушення природного рельєфу,
  • шрами,
  • забрудненість пір.

Є й протипоказання, як і будь-яка інша контурна пластика. Не можна проводити біоревіталізацію пацієнтам із захворюваннями шкіри на активній стадії, герметичними хворобами, при запальних процесах. У деяких людей виникає алергічна реакція та нестерпність складу сироватки, тому завжди важливо робити пробу.

біоревіталізація

Як проводиться

Для ефективної біоревіталізації шкіри необхідно, щоб лікар-дерматокосметолог давав не тільки корисні поради, а й мав досвід. Препарат повинен бути введений на певну глибину з проміжками, щоб він правильно розподілявся і працював.

Захист від сонячних променів є важливим етапом відновлення після біоревіталізації, тому краще утриматися від процедур засмаги (2-3 тижні). Не можна також використовувати декоративну косметику в першу добу після процедури.

Можна зробити висновок, що гіалуронова кислота та препарати на її основі є незамінним компонентом для боротьби з різними косметичними дефектами. Найважливіше, що вона застосовна не тільки для обличчя, а й для волосся, кистей, шиї й навіть області декольте. Головне, щоби проводив пластику кваліфікований лікар.