Лицо

Як вибрати колір тіней для очей

Як вибрати колір тіней для очейНасамперед при комунікації з людиною увага акцентується на очах. А жіночі очі – справжня зброя, яка може зачарувати й закохати в себе. Щоб повністю використати цей подарунок природи, потрібно стежити за своєю шкірою, вести правильний спосіб життя. Крім цього, слід навчитися підкреслювати красу декоративною косметикою від eshoping.ua/makeup. Вже давно не секрет, що грамотно зроблений макіяж здатний зробити обличчя по-справжньому ідеальним. З іншого боку, помилки під час використання косметики роблять погляд абсолютно негарним. Саме тому обов’язково потрібно приділити особливу увагу вибору відтінку тіней для очей. Наприклад, urban decay палетка тіней сьогодні користується популярністю.

Український інтернет-магазин eshoping.ua представляє до уваги найширший вибір професійної та аматорської косметики. Він задовольнить різні запити, причому багато товару знаходиться на власному київському складі. За що ж клієнтам сподобався цей торговий майданчик?

Переваги

  • Тільки сертифікований виробником та безпечний товар. Це означає, що його використання не завдасть жодної шкоди шкірі та волоссю, що є важливим фактором. Гарантія американського бренду підтверджує походження кожного лота.
  • Каталог розповість про всю інформацію щодо кожної позиції. Весь опис грамотно перекладено, тому розбиратися із засобами косметики одне задоволення.
  • Грамотні консультанти з практичним досвідом у сфері допоможуть у разі виникнення питань у режимі онлайн. Більшість тем розкрито у розділі «Блог». Там професійні візажисти діляться секретами з обивателями про всі новинки ринку б’юті-індустрії, розкриваючи прийоми макіяжу.
  • Гарантована доставка, збереження замовлення та пільгові умови для самовивезення забезпечують постійний приплив нових покупців.

Як вибрати колір тіней для очей

Поради щодо вибору відтінку

Дуже важливо правильно вибрати колір тіней для макіяжу очей. Однак ця мета далеко не проста. Існує безліч популярних переконань в області палітри кольорів, але багато з них очевидно невірні. Однак багато дівчат спираються на них через те, що вони поширені та визнаються іншими людьми. При виборі палітри кольорів тіней не слід прислухатися до таких думок:

  • Те, що дівчині подобається той колір, який вона нанесла на очі, зовсім не означає, що вона підходить їй. Жінки досить часто застосовують у макіяжі той самий відтінок. Але він може не підходити їй за кольоротипом зовнішності. Тому із цією звичкою необхідно боротися.
  • Тінями з блискітками можна нафарбувати повіку повністю. Блискучі тіні – надто яскравий елемент, тому він повинен становити лише частину всього мейк-апу.
  • Макіяж очей обов’язково має підходити під відтінок одягу. Це твердження неправильне, оскільки підбір кольору для макіяжу має непряме відношення до обраного одягу. Проте різкого дисонансу також має бути.
  • Необхідно застосовувати лише ті відтінки, які на цей час модні. Спочатку слід спиратися на ті кольори, які підходять до обличчя. Не треба спиратися на модні віяння.

Всі ці твердження неправильні, орієнтуватися потрібно завжди на індивідуальні характеристики своєї особи.

Як підібрати відтінок тіней для різних кольорів очей

Блакитні та сірі очі мають велику глибину. Цю їхню гідність обов’язково потрібно підкреслити макіяжем. Бездонного погляду можна досягти за допомогою наступних відтінків: перлинний, фіалковий, золотий та сталевий.

Карим очам підходить дуже багато відтінків тіней: від медових до зовсім чорних. Дівчатам зі світлими очима підходять горіхові, зелені, фіолетові кольори.

Підбір палітри кольорів тіней для макіяжу очей – дуже важливий момент. Неправильно вибраний колір може зіпсувати весь макіяж обличчя. Орієнтуватися потрібно на свій кольоротип та відтінок очей та волосся.