О доме

Gunter & Hauer – духові шафи для всіх поколінь

Gunter & Hauer Хороша духовка – найкраща помічниця у приготуванні смачної їжі, і духова шафа Gunter & Hauer є в такому випадку чудовим вибором. Виробник максимально турбується як про комфорт користувача, так і про його безпеку, тому пропонує чудовий функціонал.

Переваги духовок Gunter & Hauer: основна інформація

Покупці, які обирають духові шафи цього бренду, можуть розраховувати на приємний перелік переваг:

  • високий рівень теплоізоляції: дверцята духовки не нагріваються і страви готуються швидше;
  • блокування від дітей – можна не турбуватися навіть про найцікавіше маля, неприємностей точно не буде;
  • висувний лист на телескопічних напрямних. з яким перевіряти готовність страви стає значно простіше.
  • У виробника багато лінійок духових шаф, які передбачають різні можливості.

Які духовки Gunter & Hauer є на ринку

При виборі такої духової шафи насамперед слід звернути увагу на управління – це може бути механічним або сенсорним, покупець сам вибирає, що для нього краще. Також краще вибрати мультифункціональну духовку, яка передбачає кілька режимів нагрівання. Крім того, якщо хочеться, щоб страва прогрівалася швидко та рівномірно, слід звернути увагу на моделі з конвекцією.

Любителі хрусткої скоринки вибирають духові шафи з функцією гриля, а якщо кухня невелика і її потрібно позбавити зайвої техніки, слід звернути увагу на такий функціонал, як НВЧ та пароварка.

 

Догляд за духовкою та її очищення: просто та зручно

Сучасні моделі розраховані на те, щоб на догляд за ними витрачалося якнайменше такого дорогоцінного ресурсу, як час. Духові шафи Gunter & Hauer зсередини покриваються непористою емаллю, яку просто протерти вологою губкою. А жироуловлювальні фільтри зводять забруднення до мінімуму.

Є ще інноваційніші способи очищення, які застосовуються в духовках Gunter & Hauer – це піроліз. коли забруднення просто вигоряють за дуже високої температури.

Як правильно вибрати духовку відомо бренду

Щоб не розчаруватися в досить дорогій покупці, необхідно відразу ж визначитися з тим, які функції потрібні. Важливим фактором вибору є і зовнішній вигляд: якщо кухонна витяжка Gunter & Hauer виконана в мінімалістичному або в класичному стилі, то підійде нержавіюча сталь, а якщо в сільському, варто віддати перевагу емаль.

Сучасні покупці все частіше звертають увагу на такий критерій, як витрата енергоресурсів, оскільки від нього залежить те, наскільки економічною в експлуатації буде куплена духовка. Gunter & Hauer пропонують можливість як повністю вручну контролювати процес приготування, так і довірити його автоматиці, досить просто підібрати духовку. який задовольнятиме ті чи інші потреби.

Після того, як вибір зроблено, залишається лише визначитися з тим, де краще купити духовку. І тут відповідь буде досить однозначною: в інтернет магазині Duhovka, оскільки це вигідно та зручно. Як правило, там ще й ширший асортимент.