О доме

“Маріо” – сучасні українські сушки для рушників

сушки для рушників МаріоВиробник “Маріо” пропонує споживачам електричні та водяні сушки для рушників, які відповідають як українським, так і європейським стандартам якості. Їх виготовленням займається кваліфікований персонал, який використовує спеціалізоване устаткування, але в кожному етапі виготовлення діє найсуворіший контроль якості.

Купівля сушки для рушників “Маріо” – чому їх варто купити

Причини, за якими споживачі віддають перевагу сушкам від https://mario.ua/, завжди дуже вагомі:

  • широкий асортимент – він дозволяє підібрати потрібний під конкретний інтер’єр виріб, оскільки вони представлені в різних варіантах виконання. Причому завдяки сучасному та елегантному дизайну ці вироби будуть прикрашати будь-яку ванну кімнату;
  • довговічність, а також надійність: всі сушки для рушників цього бренду виконуються з якісних матеріалів;
  • використання інноваційної системи нагріву, завдяки якій рушники сушаться швидко, але при цьому їх структура не ушкоджується;
  • енергоефективність – якщо використовується електричний сушка для рушників, він споживає мінімум енергії;
  • безпека – у всіх виробів є сертифікат, який гарантує їхню якість;

Простота монтажу – дуже легко змонтувати, за наявності певних навичок це зможе зробити навіть домашній майстер.

Чому варто вибирати якісні сушки для рушників

Виробник “Маріо” пропонує вироби, виготовлені з нержавіючої сталі, що відрізняються не тільки високою функціональністю, але й естетичною привабливістю. Крім того, що з якісним рушником будуть теплими і сухими, він також робить приміщення більш затишним і комфортним.

Бренд “Маріо” працює на ринку рушникосушки вже понад 25 років – і йому довіряють не лише українські, а й закордонні покупці. При цьому бренд обов’язково стежить за інноваціями в галузі – наприклад, він запустив лінійку сушки для рушників з таймером-регулятором.

Особливості електричних і водяної сушки для рушників

Якщо говорити про вироби, які працюють від електрики, то вони відрізняються максимально високим рівнем захисту від пилу та вологи. І, ясна річ, вони цілком безпечні, зокрема й у дітей. Це оптимальне рішення, яке дозволяє висушити речі та створює комфорт у ванній кімнаті. Електричні моделі працюють цілий рік, вони встановлюються як у квартирі, так і в будинку.

Водяні сушки для рушників відрізняє висока теплова потужність. Вони підійдуть не лише для центральної системи опалення, а й для автономної. Виробник “Маріо” пропонує велику різноманітність водяних сушки для рушників, які відрізняються своїми функціональними особливостями, а не просто формою. При цьому на всі сушки для рушників водяного типу надається піввікова гарантія.

Крім того, бренд пропонує різноманітні доповнення та аксесуари для сушки для рушників, наприклад, гачки, які дозволяють збільшити їх функціональність.

Таким чином, бренд Маріо пропонує своїм споживачам саме те, що їм потрібно, і обов’язково враховує їх переваги.