О доме

Ортопедичні матраци – що про них варто знати і яку модель вибрати

матраци на ліжко

Ми знаємо, наскільки складний процес купівлі нового матраца. Сьогодні ми поговоримо про ортопедичний матрац – чим він відрізняється від інших, звідки походить термін для ортопедичного виробу, які моделі визначаються таким чином і які переваги дає наявність такої моделі. Прямо зараз Ви можете купити матрац на сайті компанії Матрасін за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Ортопедичні матраци або матраци з такими характеристиками привертають все більше уваги. Сидячий спосіб життя, відсутність фізичних вправ, дегенерація хребта в результаті роботи за столом або важкої роботи, що вимагає частого підйому важких вантажів, не сприяють здоров’ю нашого хребта. Дедалі частіше й частіше ми шукаємо рішення, які дадуть змогу полегшити біль у спині, напружені м’язи та затерплу шию. Ми шукаємо порятунку в комфортній нічній регенерації. Саме тому ми приділяємо велику увагу типу матраца. Найчастіше використовуваною сировиною для виготовлення ортопедичних матраців є термоеластична піна Visco Memory і латекс. Як верхній шар вони забезпечують комфорт і відмінно підтримують хребет.

Ортопедичний матрац для сну

Сон на зручному матраці – запорука розслаблення та енергії. Однак матрац має бути адаптований до свого користувача. Він повинен мати відповідну твердість, підібрану за шкалою твердості виробника. Ми ділимо наші матраци на чотири категорії:

  1. м’які матраци (до 60 кг)
  2. матраци середньої жорсткості (вага 60-100 кг)
  3. жорсткі матраци (вага понад 100 кг)
  4. дуже жорсткі матраци (вага понад 120 кг)

Жорсткі матраци часто обирають люди, які скаржаться на болі в спині. Якщо і вам найкомфортніше спати на такій поверхні, ніщо не завадить вам придбати на сайті matrasin.kiev.ua матрац із таким ступенем жорсткості. Однак твердий матрац не є обов’язковою вимогою при захворюваннях хребта, хоча таке переконання переважало довгий час. Серед жорстких матраців є кокосові матраци та матраци з морської трави. Перші являють собою кокосовий килимок завтовшки 0,5-0,6 см із волоса шкаралупи кокосового горіха. Обидва гігроскопічні, вони поглинають зайву вологу, яка потім швидко виділяється в навколишнє середовище. Бактерії, грибки та пліснява не розмножуються в матрацах, тому вони підходять і корисні для алергіків.

Переваги ортопедичних матраців

Матрац може стати ортопедичним виробом, якщо відповідає певним критеріям. Потім він отримує дозволи та сертифікати, що підтверджують його спеціалізовані властивості. Дослідження, проведені на конкретному матраці, дають змогу на практиці перевірити його вплив на якість сну і поліпшення здоров’я користувача. Однією з найбільших переваг буде структура матраца, яка відповідатиме за правильну підтримку хребта. Ще одна перевага кожного ортопедичного матраца – висока якість оздоблення та стійкість до експлуатації. Важливою перевагою також стануть антиалергічні та антибактеріальні властивості, які будуть на більш високому рівні, ніж у стандартних моделей.