О доме

Як придбати мікрохвильову піч Fabiano?

мікрохвильову піч FabianoМікрохвильові печі від виробника Fabiano є абсолютно новою сферою, яку він займає. Проте вже з самого початку компанія представила три справді гарні та практичні моделі мікрохвильових печей. Сюди увійшли моделі FBM 22 G, FBM 26 G та FBM-R 48. Кожна з них може похвалитися стильним дизайном. До того ж вони поєднують у собі надійність, а також високу якість.

Будь-яка представлена мікрохвильових печей від компанії Fabiano може похвалитися сучасним стилем, що стане справді гарним доповненням не тільки для інтер’єрів у сучасному стилі, але й лаконічно впишуться у будь-які інші інтер’єри. Також всі моделі мають цікаву особливість — загартоване скло, а також панель для тактильного управління. Відтінок загартованого скла представлений у двох варіантах – білих і темний. Незалежно від обраного варіанта, користувач може бути впевнений у тому, що модель виглядатиме по-справжньому красиво.

Також є одна Fabiano мікрохвильовка, виконана в ретро стилістиці. Корпус має емальоване покриття молочного відтінку. Також ця модель матиме сенсорну, а механічну панель управління. Окремо варто виділити ручки з латуні, щоб перемикнути різноманітні режими.

мікрохвильову піч Fabiano

Ключові плюси мікрохвильових печей

Кожна мікрохвильова піч від виробника Fabiano Україна надаватиме цілий список найрізноманітніших переваг:

  • Стіни всередині камери створені виключно з якісних матеріалів, які можуть забезпечити дійсно якісне відображення мікрохвиль, а що дозволяє досягти якісного підігріву. До того ж став дійсно якісним і дуже зручним матеріалом. Вона не тільки витримує високу температуру, а й дуже зручна під час збирання.
  • Об’єм камери становить два варіанти: 22 і 25 літрів. Це справді дуже важлива перевага, яка відрізняє ці печі від більш маленьких моделей. Саме тут можна буде без зайвих проблем та складнощів розморожувати навіть цілу курку! До того ж кожна модель печі надає можливість налаштовувати режим розморожування залежно від ваги.
  • Висока потужність та економність. Потужність мікрохвильової печі від виробника Фабіано складе 1450 Вт. З цієї причини саме ці мікрохвильові печі можуть працювати дійсно дуже швидко, а також якість підігріє навіть дуже велику страву. За бажання можна буде знизити або підвищити потужність до необхідних значень. До того ж навіть за максимальної потужності, мікрохвильова піч працюватиме максимально економно.
  • Повна безпека під час використання. Сучасна система вентиляції в мікрохвильовій печі Fabiano дозволяє чудово вивітрювати камеру мікрохвильової печі. Кожна модель має захист від перегріву, тому вона автоматично вимкнеться під час відкриття дверей. До того ж кожна модель має особливу систему від дітей. Це справді дуже зручно для батьків.

Незалежно від вибраної комплектації мікрохвильової печі Fabiano, усередині можна буде знайти спеціальну підставку для страв, щоб забезпечити рівномірне підігрів. Діаметр складає 31,5 сантиметра і можна використовувати її для того, щоб готувати гриль. Можна вибрати саме ту модель, яка найбільше підходить.