Здоровье

Клініка репродуктивного здоров’я Надія Одеса – шанс на щасливе батьківство

Надія ОдесаБажання мати дитину – природно, адже кожна людина хоче залишити на Землі своє продовження. Але якщо у когось зачаття – це простий процес, пара швидше може переживати про незаплановану вагітність, то для когось поява на світ бажаного малюка може стати проблемою через безпліддя. На щастя, у сучасних клініках репродуктивної медицини вирішують більшість проблем, які заважають завести дитину.

Лікування безплідності – чому важливо звернутися до хорошої клініки репродуктивної медицини Надія Одеса

Таке гінекологічне захворювання, як безпліддя, є досить поширеною проблемою в сучасному суспільстві, причому вона може проявитися як у жінок, так і у чоловіків. Важливо розуміти, що з першого разу лікування безпліддя може і не дати потрібного результату – часто це довгий і дорогий процес, але нагорода у вигляді здорового коханого малюка того варте.

Існує маса способів боротьби з безпліддям, вибір конкретного варіанту залежить від того, яка причина проблеми. Репродуктивна клініка Надія Одеса використовує:

  • симулювання процесу овуляції, якщо проблема порушення циклу;
  • хірургічне втручання, якщо настання вагітності заважають вроджені або розвинені аномалії статевих органів;
  • штучне запліднення, якщо проблема в яйцеклітинах та/або сперматозоїдах батьків.

І це лише частина значної кількості методів, які використовуються для вирішення проблеми безпліддя.

Надія Одеса

Подробиці про методи боротьби з безпліддям

Найефективнішим справедливо вважається хірургічне втручання. Дуже часто жінка не може завагітніти через кісти, фіброми та інші аномалії статевих органів. Після успішної хірургічної операції та періоду відновлення вагітність настає у більшості випадків.

Якщо говорити про методи штучного запліднення, то одним із найефективніших і тому відомих вважається ЕКО. Екстракорпоральне запліднення використовується тоді, коли з різних причин природне зачаття неможливо. Все виглядає досить просто – яйцеклітина спочатку запліднюється, а потім поміщається у матку.

Стимуляція овуляції використовується тоді, коли яйцеклітина не розвивається та не вивільняється. Зазвичай проблема полягає в гормональних збоях для вирішення проблем з якими використовуються спеціальні препарати.

Хто займається вирішенням проблем із безпліддям

Існує спеціалізація – лікар-репродуктолог. Саме завдяки цьому фахівцеві Надія Одеса у безплідних пар з’являється можливість стати батьками. Він з’ясовує причини, через які взагалі з’явилася проблема, призначає лікування та видає рекомендації щодо ведення здорового способу життя, що зазвичай сприяє усуненню проблеми.

Ключовим моментом у досягненні успіху при лікуванні безплідності є індивідуальний підхід – це той випадок, коли вирішальним фактором може стати те, про що пара не могла б і подумати. Але спеціаліст-репродуктолог у спеціалізованій клініці Надія Одеса враховує всі нюанси та дає надію на щасливе майбутнє, в якому є місце дитячому сміху та щастю.