Здоровье

Як вдало вибрати стоматологічне крісло

Укр-Медмаркет - магазин медтехніки для стоматології

Сучасні стоматологічні кабінети оздоблені якісними кріслами. Вони високотехнологічні, а також призначені не тільки для сидіння. Вони дозволяють спеціалісту швидше та професійніше виконувати свою роботу, мати ефективну комунікацію з пацієнтом та створювати для нього максимально комфортну атмосферу.

Не завадить ознайомитися з декількома рекомендаціями щодо того, як саме вибирати стоматологічне крісло, чим воно точно повинно бути обладнано.

Особливості стоматологічного крісла

Це пристосування вважається головним елементом кабінету фахівця. Важливі моменти – зручність, безпечність матеріалу (щоб не зашкоджував здоров’ю людини, навколишньому середовищу). Краще, щоб поверхня була м’якою, пацієнт мав змогу зайняти комфорту позу, а лікар – налаштувати висоту та інші параметри.

Якщо потрібно проводити місцеву анестезію, то гарний варіант для цього – убистезин форте. У своєму складі він має артікаїн. Відноситься анестетик до групи амідів. Він є одним з найпоширеніших серед всього, що зараз представлено на ринку. Доступний в багатьох країнах, отримав міжнародну сертифікацію. Тож, коли фахівець планує зробити анестезію, необхідно подумати про якість не тільки препаратів, а й місця, де буде знаходитися людина.

Які бувають стоматологічні крісла?

Можна виокремити одразу декілька категорій, на які орієнтуються і покупці, і продавці або ж виробники. Найчастіше звертають увагу на базові. Мова йде про прості конструкції. Крісло має зручне сидіння, місце під лікті, голову, влаштований світильник. Існують моделі з електричним підйомом. Тож, спеціалісту не прийдеться вручну змінювати параметри.

Крім того, не завадить виокремити крісло з пневматичними затисками. Така установка змінює наконечники легко та швидко, що робить надання послуг ефективнішим та простішим. Також пропонуються стоматологічні крісла з автоматичною системою постачання води й компресором. Коштують вони дорожче, проте підходять для виконання складних задач.

На що звертати увагу під час вибору?

Дуже важливо, щоб крісло було максимально зручним та зрозумілим. На ринку представлені моделі на будь-який бюджет. Вдасться знайти те пристосування, що точно сподобається кожному.

Варто враховувати:

  • безпеку;
  • рівень комфорту;
  • функціональність;
  • надійність;
  • якість.

Не завадить дізнатися, чи підключається додаткове обладнання до крісла. Наприклад, мікроскоп, монітор, що суттєво покращує робочий процес.

https://kmm.com.ua/shop/stomatologicheskiy-instrumentariy/instrumenti-lm/