Волосы

Десять порад відвідувачам, які мають намір вивести барбера з себе

1

Барбершоп є святим місцем для чоловіків, бо там народжуються ідеї стильного іміджу та зовнішнього вигляду. У традиційній чоловічій перукарні завжди панує сильна, шляхетна та розважальна атмосфера барбершопу. Окрему роль грають клієнти, які також вкладають у душу барбершопу. Тому в цій статті ми поговоримо про клієнтів. І так, давайте уявимо 10 різних капосних ситуацій для майстрів!

№1: Експеримент над запізненням

Перед тим, як відкрити двері в барбершоп, переконайтеся, що ваше запізнення становить понад десять хвилин. Боронь боже, ще й попередити про цю “неприємну ситуацію” свого майстра.

Причини для запізнення можуть бути різні: пробки, особисті обставини або просто ліньки. У кращому випадку, варто зачекати на закінчення терміну вашого запису в салон, а потім постаратися застрибнути в останній вагон, зателефонувавши адміністратору. Ось уже буде головоломка для барбера, куди ж ви зникли?

№2: Вживати спиртне перед відвідуванням

Найголовніше для чоловічого салону – кава, чай та спиртні напої. Куди ж без повного розслаблення, то ще й зі смачним віскі! Барбершоп має бути місцем відпочинку від усіх рутинних турбот.

№3: Виразіть, наскільки ваш день невдалий

Так, погані дні бувають майже у кожного, і цьому не варто соромитися. А якщо ваш bad день співпав із записом у барбершоп – не проблема. Прийдіть на процедуру до свого майстра, сядьте зручніше в крісло і розкажіть все, що ви думаєте!

№4: Оцініть всі інструменти на стійці

Поки фахівець готується до вашої стрижки або укладання, і вам нема чим зайнятися? Тож допоможіть йому! Візьміть тример або машинку: оцініть стерильність інструментів, швидкість роботи і таке інше. Ніколи не пізно самому приступити до свого укладання чи стрижки, а ваш майстер внесе фінальні штрихи!

№5: Не бійтеся говорити “мені байдуже”

Бажаєте підкласти свиню барберу? Дайте йому повну свободу на початку процесу, а вже після висловіть свої бажання. Нічого ж не станеться, бо в салоні працюють виключно професіонали своєї справи.

№6: Використовуйте свій телефон

Під час стрижки зателефонуйте своєму товаришу або налаштуйте купу повідомлень своєї коханої. Навіть якщо вас голять гострим лезом, чому б не говорити телефоном? Майстру ж не завада нічого, адже він майстер на всі руки.

№7: Професіоналізм барбера

Вкажіть барберу, як потрібно користуватися гребінцем або інструментом. Йому і вам буде приємно. Ах, так, наступного разу ви вже не потрапите до цього майстра.

№8: Поправляйте майстра під руку

Варто чітко контролювати весь процес майстра, адже щось може піти не так. Підказуйте йому наступний крок або який краще взяти стайлінговий засіб для волосся.

№9: Найкраща група підтримки, хто?

Так, ви не помилилися – дівчина, жінка. Жіноча стать особливо відчуває стиль, розбирається в моді. Візьміть із собою свою дівчину або дружину, щоб вона показала яке пасмо як підрізати, яка фарба вам підійде більше та інше. Погляд з боку завжди дорожчий за золото.

№10: Боріться за ваш гаманець

У перукарських прайс лист в корені відрізняється від барбершопа. Поторгуйтесь за фінальну суму стрижки, доведіть свою правоту.

Підведемо підсумки

Ви здивуєтеся нашим порадам, оскільки місцями вони грубі, а місцями зовсім безглузді. Якщо ви хочете завести дружні та теплі стосунки зі своїм барбером, робить все навпаки.

Список найважливіших та основних порад для клієнтів:

  1. Намагайтеся не спізнюватися. Пам’ятайте, що ви не один у майстра у списку клієнтів. Вас багато, а він єдиний. Точне відвідування барбершопа завжди респект вам як клієнту.
  2. Перед тим, як сісти в крісло, подумайте багато разів і ухваліть остаточне рішення щодо вашого майбутнього вигляду. Буде ще краще, якщо ви роздрукуєте собі фото такої самої зачіски або укладання.
  3. Прийміть реальність щодо вашої форми обличчя, структури волосся, типу волосся тощо.
  4. Принцип етикету має бути завжди першому місці. Культура мови, поведінки, звичок – все це відбувається не тільки на вас, а й на вашому майстрі.
  5. Вибір вашого майстра повинен базуватись на рівні його професіоналізму, особистих якостей та манери поведінки.

Барбершоп “Цирюльник Barbershop” буду раді вашому візиту! Кожен клієнт відіграє особливу роль у салоні, створює атмосферу та надихає наших майстрів на нові ідеї.