Волосы

Нарощування волосся. Чи варто робити? Переваги та недоліки процедури

Нарощування волоссяВ наш час послуга нарощування волосся має великий попит. На жаль, не всі дівчата від природи наділені густим довгим волоссям. А бути гарною хочеться завжди. Але відрощування свого волосся досить тривалий процес, що вимагає терпіння і сил.

Процедура нарощування волосся Київ при мінімальних зусиллях дозволяє досягти швидкого результату. Але чи варто до неї вдаватися? У мережі багато відгуків від дівчат, які вже пройшли через цю процедуру. Існує чимало захоплених відгуків. Але також вистачає представниць прекрасної половини людства, які залишилися незадоволеними результатом. Саме негативні коментарі змушують задумуватися про те, чи варто нарощувати волосся.

Нарощування волосся

Позитивні ефекти процедури

  • Швидкий ефект. Усього 3-4 години потрібно на те, щоб збільшити довжину волосся.
  • Різноманітність відтінків. Ця процедура дозволить наростити волосся будь-яких відтінків. Більш того, досвідчений майстер може створювати різні ефекти фарбування.
  • Розв’язання проблем рідкого волосся. Дівчата, які не можуть похвалитися густими кучерями, можуть вирішити цю проблему завдяки нарощуванню волосся. Усього дві години знадобиться те, щоб надати пасмам об’ємності.
  • Маскування невдалої стрижки. Часом візит до салону краси часом закінчується не зовсім вдалою стрижкою. І нарощування може виправити помилки майстра та відновити зачіску.
  • Приховування дефектів шкіри. На жаль, ніхто не застрахований від різних травм, які можуть залишати свої сліди у вигляді рубців і шрамів. Досвідчений фахівець зможе вміло наростити у таких місцях волосся. Що дозволить замаскувати дефекти шкіри.
  • Швидка зміна стилю. Нарощування волосся дозволяє моментально змінювати зачіски. Завдяки чому можна експериментувати з образами.

Нарощування волосся

Мінуси нарощування волосся

  • Ціна. Якісне нарощування волосся, як і на фарбування волосся ціна недешева. Крім роботи майстра, заплатити потрібно також і за витратні матеріали, які включають і донорські пасма.
  • Протипоказання. Процедура як і не рекомендується дівчатам, у яких слабке волосся. Після нарощування пасм навантаження на волосся зростає. Що може призвести до випадання власного волосся.
  • Дискомфорт. Перші кілька днів після нарощування волосся відчувається певний дискомфорт. Пов’язано це з тим, що капсули з донорськими пасмами розташовані близько до шкіри голови.
  • Корекція. Після нарощування волосся іноді слід проводити корекцію. Що вимагає зняття та нового нарощування пасм. Це спричиняє додаткові витрати.

З давніх часів довге красиве волосся вважалося еталоном дівочої краси. Розкішні пасма завжди привертали увагу протилежної статі. І зараз завдяки сучасним технологіям стати володаркою розкішних пасм може майже кожна жінка. Ретельно зваживши все за і проти, можна вирішити для себе – чи варто вдаватися до процедури нарощування волосся.