Волосы

Полірування волосся, що це і навіщо?

poliruvannya-volossya-photo-ed2e

Чому полірування волосся викликає такий ажіотаж і чому його так часто рекомендують у салонах краси? Давай розберемось, кому підходить ця процедура і що вона може подарувати.

Посічені кінчики — це дійсно проблема, яка відома більшості жінок. Вони можуть негативно впливати не лише на вигляд зачіски, а й загальний вигляд в цілому. Важко виглядати на висоті, коли волосся виглядає, як солома, і стирчить у різні сторони. Але не варто панікувати, адже за допомогою полірування волосся цю проблему можна вирішити.

Полірування волосся — це особлива процедура відновлення. Майстер використовує спеціальну насадку для машинки, щоб видалити посічені кінчики з усієї довжини волосся. Варто відзначити, що відсікання стосується лише 3-7 мм волосся, тож зовнішній вигляд зачіски практично не змінюється. Процедура зазвичай займає 1-2 години і коштує від 300 гривень за середню довжину волосся, або від 400 гривень за довшу довжину.

А тепер розглянемо плюси і мінуси полірування волосся. Переваги включають у себе:

  1. Здоровий вигляд і легко розчісується волосся.
  2. Довготривалий ефект, який тримається протягом 3-4 місяців.

Однак є і деякі обмеження:

  1. Процедура не рекомендується для тих, у кого сильно випадає волосся.
  2. Імовірно, що ефект буде малопомітним на кучерявому волоссі.
  3. Може трохи втратитися об’єм волосся.

Найважливіше — після полірування, волосся потребує особливого догляду. Проконсультуватись безкоштовно можна в багатьох студіях та салонах краси, таких до прикладу як студія краси в Ірпені Magic Hair.

Якщо ви активно користуєтеся феном, утюжками для волосся та іншими засобами для стайлінгу, спробуйте полірування волосся, і ви будете приємно вражені результатом.

Варто нагадати що окрім полірування волосся існує багато інших послуг по відновленню, реконструкції чи випрямленню волосся. Таких до прикладу як холодне відновлення, ботокс волосся, нанопластика, біксіпластія, кератинове вирівнювання.

Особливу увагу зверніть на безпечну процедуру — холодне відновлення волосся. За допомогою холодного ботоксу вдається вирішити проблеми ламкості і посічених кінчиків волосся, і це сприяє відновленню природного росту волосся. Ця процедура підходить для всіх типів волосся, навіть якщо вони мають тьмяний та безжиттєвий вигляд. Особливо важливою вона є для блондинок, оскільки може допомогти у нейтралізації неприємного жовтуватого відтінку волосся.