Волосы

Відмінності різних типів натурального волосся для нарощування

images

Метою правильного нарощування волосся є природність результату, донорські натуральні пасма повинні повністю збігатися з власним за кольором та структурою. Вибір того чи іншого типу волосся для нарощування відбувається після очної зустрічі майстра і клієнта. Якщо ви не знаєте, де купити якісне слов’янське та європейське волосся, загляньте в салон-магазин Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g1518926-volosy-dlya-naraschivaniya.

Особливості європейського і слов’янського волосся для нарощування

Європейським даний тип волосся для нарощування можна назвати лише умовно, тому що більшість зрізів з таким маркуванням поставляється з території Південної Америки, Індії, Південно-Східної та Азії. Не освітлені пасма мають чорний колір, високу щільність та жорсткість. Натуральне європейське волосся для нарощування буде непомітним, якщо власне досить товсте, пряме та важке.

У постачальників можна зустріти і освітлене європейське волосся, але пам’ятайте, що воно перед продажем проходить обробку силіконом, який з часом змивається і пасма втрачають блиск.

Основними постачальниками слов’янського волосся є Україна. М’яке, тонке і шовковисте волосся, яке досить легко піддається укладанню. Слов’янське волосся для нарощування має різну пористість, що впливає на структуру, воно може бути хвилястим або прямим. Внаслідок різноманітності світлих відтінків рідко освітлюються.

Дитяче натуральне волосся для нарощування

Волосся дитячої структури проходить ретельний відбір. Найчастіше весь процес підготовки зводиться до прочісування та дезінфекції. Усі волоски розташовуються строго у напрямку кутикул, що дозволяє уникнути сплутування. Аналогічно дорослому може бути хвилястим та прямим.

Натуральне дитяче волосся вважається одним з найкращих матеріалів для нарощування, тому такі зрізи слов’янського типу дуже цінуються.

Дитяче волосся відрізняється особливою структурою, природною м’якістю та легкістю. Ніжні приємні на дотик локони, які не були пошкоджені фарбуванням, використанням стайлерів. Нарощування дитячого зрізу ідеально підходить дівчатам з тонким і необ’ємним від природи волоссям.

Вкрай рідко в нашому регіоні зустрічається тип волосся, до якого б підходили азіатські пасма. Вони досить жорсткі, товсті та не еластичні, мають низьку пористість. Частіше прямі або трохи хвилясті.