Волосы

Як продати волосся дорого?

Як продати волоссяЯкщо з’являється гостра потреба у грошових коштах, то навряд чи комусь на думку з наскоку прийде ідея продати власне волосся. Але насправді це дійсно хороший спосіб отримати хороші гроші в тому випадку, якщо є дійсно хороше волосся. Саме з цієї причини необхідно буде обов’язково розібратися в тому, як правильно і вигідно продати зріз свого волосся.

Слід зазначити той факт, що компанії приймають довжину волосся від 45 сантиметрів. Однак це стосується лише світлого волосся. Волосся темного кольору приймають лише від 50-55 сантиметрів.

Те, за скільки можна продати волосся, залежить виключно від актуального попиту на ринку, а також інших нюансів окремих компаній. Волосся має бути повністю натуральним. Не допускається використання термічної обробки, хімічної завивки, фарбування та освітлення. Заздалегідь потрібно буде добре промити та висушити волосся, щоб зріз був свіжим. У такому разі за середи в 45 сантиметрів можна буде отримати від 5 до 20 тисяч рублів.

Чи варто продавати волосся?

Перед продажем волосся, дуже важливо переконатися в тому, що компанія, яка набуває зрізу, дійсно хороша. Справді, волосся — це не зуби й воно з часом відросте. Однак тривалий час знову потрібно доглядати й стежити за волоссям. З цієї причини варто розібратися, чи варто того? Чи є реальна вигода з того, що продам волосся – розбагатію.

Наприклад, людина хоче кардинально змінити зачіску у гарному салоні краси, а також отримати абсолютно безкоштовну стрижку. Однак у хороших компаніях стрижка від досвідченого стиліста коштує дуже багато. З цієї причини варто задуматися про продаж свого волосся.

Зріз волосся буде професійним, тому не варто переживати про псування кінчиків волосся через неправильне укладання або стрижки.

Купується виключно натуральне волосся, яке за довжиною перевищує 45 сантиметрів. Від клієнта потрібно буде з собою бажання заробити гроші, а також чудовий настрій. Решта дійсно хороший салон повністю візьме на себе.

Як продати волосся

Стрижка та підготовка волосся

Коли справа стосується підготовки волосся до продажу, необхідно звернути особливу увагу на його стрижку та підготовку кінчиків. Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити це:

  • Перед тим як запропонувати волосся для продажу, обов’язково виконайте стрижку. Це допоможе надати їм більш акуратного і доглянутого вигляду, що, безумовно, привабить більше покупців.
  • Не забудьте відрізати пошкоджені кінчики волосся. Пошкоджені кінчики можуть стати причиною пересушування і ламкості волосся, що негативно позначиться на їхній привабливості для потенційних покупців.
  • Для стрижки та підготовки волосся використовуйте лише професійні інструменти. Гострі ножиці, гребінці та спеціальні щипці для зрізу кінчиків волосся допоможуть вам досягти найкращого результату.
  • Попередження: уникайте філірування волосся. Це може призвести до скорочення їхньої довжини й, відповідно, знизити вартість продажу.
  • Важливо зберегти достатню довжину волосся, щоб покупець міг самостійно формувати їх у зручну для себе зачіску.
  • Для запобігання ламкості та пом’якшення волосся рекомендується використовувати спеціальні засоби, такі як сироватки або олії.
  • Регулярне обрізання кінчиків волосся допоможе поліпшити його зовнішній вигляд і запобігти появі посічених кінчиків.
  • Якщо у вас немає впевненості у своїх здібностях, краще звернутися до професійного стиліста, який зможе допомогти вам підготувати волосся до продажу та виконати стрижку під правильним кутом.