Информация

Очі для розвідки: українські ресторатори зібрали більше мільйона гривень на дрони для ЗСУ

дрони для ЗСУПісля перемоги українці зможуть навчати весь світ, що таке активна благодійність та як у короткий час акумулювати величезні суми від волонтерів на конкретні потреби. Осторонь не лишається ніхто. Українці скидають посильні суми у 100-200 гривень, а бізнес перераховує сотні тисяч. Навіть ті компанії, яким наразі доводиться непросто, – зокрема ті, хто працює у сфері ресторанного господарства та розваг. Пропонуємо розглянути детальніше.

1 млн грн на очі для артилерії

Нещодавно  «Сушія», доставка суші зробила черговий великий переказ до Фонду Сергія Притули – 600 тисяч гривень. Цільовий збір мережа японських ресторанів організувала разом із ще двома компаніями – ресторанами грузинської кухні Tbiliso та італійської il Molino. Разом вони задонатили волонтерам 1 мільйон гривень. Збір був цільовим, на ці кошти представники волонтерського руху придбають потужний розвідувальний дрон для коригування артилерії, а ЗСУ влаштує «вибухову вечірку» для окупантів. Відзначимо, що це був не перший переказ від мережі японських ресторанів «Сушія» на допомогу армію, і підтримка військових продовжиться до остаточної перемоги над окупантом. Тому якщо ви живете в Черкаси суші замовляйте в Сушия

Боротьба на економічному фронті

Економічний фронт – це не менш важливе питання. Адже якщо економіка зупиниться, підтримувати армію та забезпечувати її всім необхідним стане просто неможливо. А кошти, отримані від міжнародних партнерів, державі доведеться витрачати не на нові надпотужні дрони, а просто аби все населення не загинуло від голоду. Зараз більшість питань соціальної сфери, виплати заробітної плати бюджетникам та пенсій українська держава здатна виплачувати із податкових надходжень, а міжнародну допомогу спрямовувати виключно на посилення обороноздатності та забезпечення армії, відбудову зруйнованих населених пунктів. І важливо підтримувати такий стан справ і в майбутньому. 

Кожного разу, коли хочете заказать роллы, ви допомагаєте країні. Це дає можливість ресторанам продовжити працювати, надавати людям роботу, платити податки. Співробітники зі свого боку отримують зарплатню, купують продукти і платять за комунальні послуги, самі ходять до салонів краси і в кінотеатри. Економіка працює. У такий спосіб ви допомагаєте державі, а держава має змогу піклуватись про тих, хто постраждав в результаті російської агресії, забезпечувати армію та давати відсіч навалі.