Информация

Вибір якісного водонагрівача об’ємом 80 літрів

Як вибрати бойлерЯкщо клієнту необхідно придбати надійний агрегат, який прослужить багато років, краще купити київські нагрівачі. Зробити це можна безпосередньо на сайті компанії; і вже незабаром користувач буде нагрівати рідину.

Якщо покупець не розуміє, як правильно підбирати обладнання за рекомендаціями https://kp.ua/ua/life/a681898-fakt-obirajemo-najkrashchij-bojler-na-80-litriv, слід розглянути такі типи 80-літрових ТЕНів:

Atlantic Steatite Elite VM 80 D400-2-BC 1500W

Це відмінний апарат, оскільки має як привабливий дизайн, так і експлуатацію перевірених та якісних елементів. Для продовження періоду використання бойлера виробник використовував стеотитовий ТЕН, що знаходиться у спеціальній колбі.

Основні переваги:

  • Місткий бак для рідини.
  • Відсутність контакту з водою.
  • Великий термін використання апарата.

• Значний показник потужності – 1500 Ватт, нагрівання рідини – до 63 градусів.

Ariston BLU1 ECO 80 V 1,8K PL DRY

Оптимальна версія водонагрівача, який можна монтувати як у квартирі, так і на дачі. Обладнання має електронну систему управління, рахунок чого можна встановити необхідні температурні показники.

Це відмінний варіант агрегату місткістю 80 л, оскільки ємність виготовлена зі сталі, а також покрита спеціальним шаром, здатним захистити обладнання від поломки. За рахунок цього водонагрівач має великий термін використання.

Плюси апарату:

  • За рахунок двох сухих баків температура рідини збільшується набагато швидше.
  • Водонагрівач забезпечений спеціальним індикатором, який повідомляє про запуск функціонування ємностей.
  • В агрегаті є спеціальний захист від перегріву та опція Еко.

Gorenje GBF 80 UA

Це надійний нагрівач, що містить 80 літрів води, пофарбований у білий відтінок. А компактність обладнання дозволяє поставити бойлер у невеликій ванній кімнаті.
У агрегату є бак, внутрішня частина покрита фарбою. До переваг варто віднести великий рівень потужності, стабільний захист від руйнування та простий метод керування температурними показниками.

Ariston SG1 80 V

Якщо в клієнта розбігаються очі під час виборів товару, слід загострити погляд апарат «Аристон», головними характеристиками яких є велике якість функціонування та прийнятна ціна. Внутрішня частина Тена зроблена з твердого матеріалу і покрита фарбою.

Переваги водонагрівача:

  • Дане обладнання має спеціальний термостат, який запобігає закипанню рідини, а також перегріву апарата.
  • Особлива структура патрубка, за рахунок чого холодна рідина сходить донизу та не перемішується з теплою водою.

Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC

Цей апарат призначений для кип’ятіння жорсткої води. Забезпечений двома баками, відрізняється привабливим та компактним дизайном. Агрегат досить компактний, тому його можна встановити у ванній кімнаті. Не створює перешкод та вібрацій, є три ступені індикації нагрівання рідини. Внутрішня частина Тена зроблена зі сталі, тому бойлеру не страшна корозія.