Дети

Чим здивувати дитину на день народження?

d0b7-d0b4d0bdd0b5d0bc-d0bdd0b0d180d0bed0b4d0b6d0b5d0bdd0bdd18f

Не знаєте чим здивувати дитину на день народження, компанію друзів чи кохану людину? У нас, компаніі Профі Паті, є для вас дещо запалююче - виїзний майстер клас для дітей у Києві зі створення відеокліпу. Так так, вам не почулося, такий самий кліп, як у відомих зірок країни.   Напевно кожен в дитинстві мріяв стати зіркою відомою на увесь світ, да і не тільки в дитинстві. Саме ця творча зустріч допоможе реалізувати свої мрії! Майстер клас відеокліпу -це творчий, пізнавальний та свого роду навчальний процес, завдяки якому можна отримати новий досвід та памʼять у вигляді кліпу. Зйомка проходить за участі справжнього режисера. Такий майстер клас не лишиться без уваги. Що ж потрібно для зйомки?

По перше, ви можете заздалегідь ознайомитися з локаціями та підібрати для себе максимально зручний і гарний одяг, у цьому вам допоможе наша команда! Майстер- режисер має великий досвід у цій сфері, тому витрачати час задарма не потрібно буде.

У кожного свій улюблений жанр музики, а це ще раз показує індивідуальність кожної особи.

Можливо вам більше подобається зйомка у тихому місці Києва? На вулиці, чи між будинків, чи навпаки на площі, де безліч людей і багато розваг? Кожен має змогу підібрати, що саме йому подобається.

Ви запитаєте, скільки костюмів ви зможете обрати? Безліч, головне погодити це з майстром, аби ваші образи були доречні.

По друге, на такий майстер клас для дітей у Києві ви маєте бути готові представити пісню, або хочаб стиль, в якому плануєте кліп. Разом з нами обговорюємо сюжет, у процесі обговорення режисер пояснює учасникам, що таке плановість та важливість розкадрування для кліпу чи фільму. Ну а далі починається найцікавіше- зйомка!  По закінченню зйомки, починається кінцевий етап- монтаж. Прямо на самому виїзному майстер класі, режисер дає змогу учасникам освоїти не складну програму монтажу, після чого кожен зможе спробувати попрацювати з нею. Якщо діти сильно втомилися, вони можуть відпочити, поки буде створюватися їх кліп. У фіналі нашої зйомки, команда отримує диск зі своїм відеокліпом і насолоджується своїм талантом!  Такий майстер клас можна зробити будь де і в будь яку пору. Саме так і є, це неймовірно захоплюючий урок, на якому діти зможуть відчути усю складність та відповідальність при зйомці будь якого фільму. Такий творчий майстер клас для дітей і дорослих будь якого віку!  Неймовірно цікаво уявити, особливо дитині, як це, бути серед таких артистичних, кмітливих та талановитих дітей.  Це незабутня подія, яка лишиться в памʼяті дитини назавжди.