Дети

Де замовити костюм Святого Миколая

костюм Святого МиколаяНапевно, переважна більшість дітей чудово знають про існування чудового персонажа, якого звуть Святий Миколай. Саме він дарує дітям подарунки, поклавши їх уночі під подушку, доки дитина міцно список. Але де можна придбати костюм Святого Миколая?

Навіщо потрібен костюм Святого Миколая?

Традиційне свято Святого Миколая проводиться 19 грудня. Саме в цей час зима вже набула чинності, та й зовсім скоро вже буде новий рік. Саме в цей час можна буде почути про Миколу Угодника. Він прославився завдяки доброму серцю, а також лагідній вдачі. Він народився дуже багатій і забезпеченої сім’ї. Як тільки його батьки померли, то чоловік продав абсолютно все своє майно і передав усі виручені гроші нужденним та бідним. Саме Микола надавав допомогу всім нужденним не заради визнання чи похвали, а тому що саме так диктувало його добре серце.

Щойно Микола допоміг черговій людині, він миттєво почував себе дуже добре. Щастя та любов переповнювало всі його серця. До того ж Микола був священиком, згодом став єпископом. Слід зазначити, що він мав справді серйозні складнощі у житті й близько восьми років провів у місцях позбавлення волі.

Саме з цієї причини багато людей цікавляться, де і як можна буде придбати костюми, бороди, перуки, митри, рукавички та чоботи для Святого Миколая, щоб торкнутися прекрасного. Святий Миколай балуватиме виключно слухняних дітей. А ті хто погано поводився, отримували тільки різки під свою подушку.

костюм Святого Миколая

Як створити ідеальний образ Святого Миколая:

 • Костюм Святого Миколая + костюм Ангела у помічники;
 • Необхідні аксесуари для повноти образу: мітра, борода, перука, палиця, черевики, рукавички, мішок;
 • Декілька простих істин: «Не клади подарунки в черевик, невідомо, хто його носив і як довго», «Не клади шоколадки під подушку, ніхто не повірить, що це були шоколадки», «поклав подарунок дітям, поклади та дружині».

Дотримуйтесь цих правил і наступний рік буде кращим!

Тобі не доведеться бігати по всьому місту у нескінченних пошуках, пропадати годинами невідомо де й викликати підозри – все необхідне є у нашому інтернет-магазині. Купівля костюма Святого Миколая в інтернет магазині Kostumi Store з доставкою по Києву та всій Україні збереже не лише час, а й сприятливу атмосферу у сім’ї. Ми допоможемо підібрати ідеальне вбрання, якщо на свій смак ти не розраховуєш.

Де придбати костюм Святого Миколая?

Костюм святого Миколая складається із кількох частин. Сюди можна зарахувати:

 • Бороду.
 • Перука.
 • Шапка та мітра.
 • Чоботи.
 • Посох.
 • Мішок для подарунків.
 • Штани.
 • Рукавички.
 • Шуба.

костюм Святого Миколая

Придбати цей костюм як комплект або окремі елементи можна буде в рамках ТОРГІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ “БІЛЛІ БОНС” за прямим посиланням billibons.com.ua. Цей онлайн магазин пропонує своїм покупцям придбати саме той костюм, який необхідний. Наприклад, можна самостійно регулювати довжину, якість та пишність бороди чи волосся. Окремо можна вказати матеріали для створення майбутнього костюма, а також багато іншого! Онлайн магазин дозволить придбати все необхідне для того, щоб подарувати своїм дітям по-справжньому незабутнє свято.