Дети

Дистанційне навчання – нова тенденція сучасної освіти

Дистанційне навчанняЗараз дуже багато батьків дистанційне навчання розглядаються як альтернативу традиційному. Переваг у такій формі навчання багато. Але деякі батьки вважають, що недолік дистанційного навчання полягає в тому, що дитина буде гірше соціалізуватися. Адже традиційна школа це не лише уроки, але і спілкування з ровесниками та позашкільна активність.

Згідно нині чинного законодавства кожна школа має право навчати учнів дистанційно. Але навчальних закладів, які надають таку можливість, поки що не так і багато. Адже для цього потрібно залучення нових спеціалістів, використовувати нові матеріали, такі як електронні зошити, підручники, навіть спеціальний дитячий конструктор. Дистанційна форма навчання стала доступною в Україні не так давно. Раніше навчатись дома могли лише діти, які за станом здоров’я не могли відвідувати навчальний заклад. Але вже зараз навчатись дистанційно можуть всі.

Дистанційне навчання

Чому все частіше діти обираються саме дистанційну форму?

  • По-перше, через втому. Адже далеко не кожен може витримати по вісім уроків щодня в традиційній формі.
  • По-друге, при правильній організації уроку дистанційна форма гарантує більш високу якість освіти. Оскільки спеціалісти, які працюють над розробкою платформ для дистанційного навчання, мають інноваційні погляди й ідуть в ногу із часом.

Процес навчання організовується таким чином, щоб стимулювати учня, зацікавити його. Адже найкраще навчальний матеріал засвоюється в тому випадку, коли дитині й самій це цікаво. Цікавість стимулює роботу головного мозку. Це головний рушій навчання.

Як відбувається процес переходу на дистанційну форму?

Процедура переходу на дистанційну форму доволі проста. Це займе не більше ніж тиждень. Всі необхідні документи можна отримати поштою.

Для входу в особистий кабінет використовується спеціальний електронний ключ і пароль. Ознайомитись з програмою можна на весь семестр.

У навчальному плані видно, який період часу розрахований на самостійну роботу. Коли будуть відбуватись підсумкові атестацій. Дистанційна форма передбачає дуже багато цікавих методів навчання, спрямованих на розвиток творчого мислення.

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання не обмежує учня суровими рамками. Головна мета полягає в тому, щоб школяр мав змогу розкрити всі свої сильні сторони, і отримувати задоволення від навчання. Одна із форм атестація – дружня бесіда з викладачем. Вона відрізняється від традиційних контрольних неформальною атмосферою. Варто відзначити, що неформальна бесіда часто використовується в багатьох навчальних закладах Західних країн.

Отже, резюмуючи можна сказати, що дистанційне навчання направлена не різнобічний розвиток особистості учня, формування в нього критичного і творчого мислення, та бажання пізнання світу.