Дети

Вибір якісних повзунків: повне керівництво

Вибір якісних повзунківАбсолютно всі батьки стикаються зі справді великими проблемами, які стосуються вибору одягу для свого малюка. Це дійсно важливе питання, яке має торкатися величезної кількості різноманітних аспектів. Вибрати справді гарний одяг для дитини часом дуже важко. Наприклад, повзунки для новонароджених є обов’язковим практичним елементом одягу, який дозволить зробити повсякденне життя батьків легшим, а малюка комфортнішим.

Якими бувають повзунки?

Повзунки – це особливі комбінезони для найменших, які використовуються відразу ж після народження і до моменту, поки дитина не почне вставати на свої ніжки. Повзунки можуть бути піжамою та повсякденним одягом. Під час теплої погоди можна використовувати повзунки як одяг для прогулянки. Це дійсно дуже універсальний вид одягу, який замінить звичайні штани та сорочечки.

Кожна модель повзунків відрізняються за складовими. Існують варіанти з відкритими ступнями та відкритими шкарпетками. Це насправді корисна річ, яка підійде для теплих приміщень. Однак варто відзначити, що діти люблять знімати шкарпетки під час ворушіння ніжками. Однак якщо розглядати повзунки від шиї й до п’ят, то вони відмінно підходять для холоднішої пори року.

Є малюки, які постійно скидають із себе ковдру уві сні. Саме в цей момент на допомогу приходять комбінезони із закритими шкарпетками. Діти трохи старші від пів року, воліють комбінезони з відкритими п’ятами. Це дійсно важливо, коли малюк починає ходити. До того ж деякі діти протягом ночі зовсім не рухаються. Інші малюки постійно повертаються та крутяться. Незалежно від поведінки малюка, повзунки будуть чудовим варіантом.

Немовлята рухають руками та ніжками досить у випадковому порядку. Також вони постійно здригаються під час гучних звуків. Відзначити варто окремо, що їхні нігті ростуть справді швидко. Щоб не пошкодилася шкіра на руках, а також щоб вони не завдавали шкоди своєму тілу, краще віддавати перевагу тим повзункам, в які вбудовані рукавиці-антіцарапки.

Що важливо враховувати під час вибору повзунків?

Повзунки повинні мати вільний крій, щоб дитині було зручно рухатися та перевертатися. Також варто відзначити, що кнопки не повинні дряпати ніжну шкіру малюка. У складі фурнітури повинні бути відсутні такі сполуки, як нікель і токсичні барвники.

Тканину необхідно обирати м’яку, гладку, що дихає і має стійку до зносу структуру. Само собою, дитячий одяг в жодному разі не повинен фарбувати шкіру, а також інші речі під час прання. Після прання дитячий одяг необхідно гладити. Тобто під всі ці параметри ідеально підходить саме бавовна.

У такому разі малюк зможе активно розвиватися і пізнавати світ із дійсно дуже зручним одягом, який приноситиме виключно комфорт.