Дети

Які дитячі матраци необхідні підліткам

матраци дитячі

Які дитячі матраци необхідні для правильного формування хребта підлітків

Формування хребта й постави людини активно триває в підлітковому віці. Процес зміни кістково-м’язової системи здійснюється цілодобово. Підбір спального матрацу для підлітків ортопеди визнають особливо відповідальним питанням, адже головним завданням для матраців є забезпечення умов для відпочинку і формування хребта у представників підростаючого покоління.

Які властивості потрібні для підліткового матраца?

Насамперед він має забезпечувати підлітку повноцінний відпочинок. Цей період у житті людини заведено вважати складним, адже організм проходить шлях від дитинства до дорослості. Здоров’я дитини та її повноцінний щоденний фізичний, моральний відпочинок під час сну – взаємопов’язані.

Забезпечити оздоровчий ефект зможуть тільки дитячі матраци, точніше: їхні моделі, призначені для підлітків. Спальне приладдя такої категорії підтримає в правильному положенні хребет. Спина, шия, поперек не будуть напружені, що позбавить підлітка больових симптомів – вірних супутників некомфортного сну. Відпочинок на ортопедичному матраці – запорука бадьорості, що настає на зміну повноцінній релаксації організму.

Діти уві сні активно ростуть

І це не образний вислів, а констатація факту. Батьки не встигають озирнутися, як їхні малюки стають зовсім дорослими. Саме тому фахівці радять покупцям: вибирати з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/matrasi-dlja-podrostkov/ інтернет магазину “Магдек” для підлітків матрац на виріст. Якщо ж дитина не поспішає рости, купівля їй дорослого стандартного матраца не буде оптимальним рішенням. Краще не поспішати змінювати дитячий матрац на підлітковий, а придбати трохи пізніше дорослий.

Коли ж підліток росте швидко, є сенс купити матрац класичної моделі стандартних розмірів. У ряді випадків найбільш практичним рішенням може стати і замовлення на виготовлення ортопедичного матраца, що виконується з урахуванням індивідуальних особливостей дитини.

Відповідність матраца з вагою дитини?

При виборі спального приладдя вага людини відіграє важливу роль. Якщо у дитини середня комплекція тіла, підібрати їй відповідний матрац нескладно. Коли ж у підлітка худорлява статура, вибір спального приладдя треба здійснювати особливо уважно. Для худорлявих дітей потрібні чутливі до навантажень матраци, які легко приймають необхідну для підтримки хребта форму.

Для дітей повної комплекції підходять зовсім інші спальні приналежності: матраци повинні без проблем зберігати свою форму і функціональність при сильному тиску. Щоб дитині зручно було відпочивати на матраці, обов’язково поцікавтеся її думкою про обрану річ. Уявлення про комфорт у дорослих і дітей збігаються не завжди. Як вчинити найправильніше? Взяти з собою підлітка в магазин і разом вибрати спальне приладдя.