Ногти

Кваліфікований догляд за стопами та нігтями ніг

подолог Сьогодні людей з подологічними проблемами дуже багато, тому на часі своєчасне надання кваліфікованої допомоги.

Здійснює цю роботу профільний фахівець − подолог на Оболоні. Лікар зможе провести обстеження стоп та нігтів ніг на високому професійному рівні, діагностувати патологію та призначати ефективне лікування. Крім того, фахівець надає практичні поради щодо самостійного домашнього догляду.

Подолог працює у команді з ендокринологами, дерматологами, ортопедами залежно від проблеми, що виникла, адже патологічні зміни нігтів – це не тільки косметологічний дефект, а і свідчення захворювання внутрішніх органів. Тому, якщо:

  • відчувається неприємний запах від ніг;
  • стопа пече, свербить, а шкіра лущиться;
  • змінився рожевий колір нігтьової пластини, а пластина почала розшаровуватися;
  • з’явився набряк та запалення пальців;
  • з’явилися «тріщини» на ступнях;
  • ніготь вріс у шкіру

НЕ БАЖАНО ЗАЙМАТИСЯ САМОЛІКУВАННЯМ, а чим швидше звернутися до фахівця.

Подологічна допомога дітям

У стрімких умовах сьогоднішнього життя, коли діти та підлітки носять неякісне взуття, недотримуються особистої гігієни чи неправильно доглядають за своїми ніжками, вони теж починають хворіти. Сприяють виникненню подологічних проблем у дітей також травми, незбалансоване харчування, інфекційні захворювання в анамнезі; хронічні захворювання внутрішніх органів. Навіть звичайне відвідування басейну, або використання чужого взуття може спричинити появу у підлітка оніхомікозу.

У будь-якому випадку фахівець обстежить маленького пацієнта і надасть кваліфіковану медичну допомогу.

подолог

Правильний вибір фахівця – запорука ефективного лікування

Зазвичай при виборі будь-якого лікаря пацієнти звертають увагу на професійний досвід фахівця, його місце роботи. Незаперечним фактом підтвердження рівня професійності є диплом, свідоцтво про кваліфікацію. Мають значення належні умови роботи, тобто не підвальне приміщення будинку на Оболоні, а теплий сучасний кабінет сертифікованого медичного центру, який здійснює моніторинг відгуків колишніх клієнтів закладу.

Подолог на Оболоні

Саме такий кваліфікований лікар зі значним терміном роботи за фахом і позитивними відгуками відвідувачів приймає пацієнтів у Центрі лазерної та апаратної косметології Слім.

Місце розташування: поряд з метро Мінська та Оболонь.

На сайті компанії можна переглянути, які процедури проводять фахівці, дипломи та почитати відгуки про подологів Центру.

Запис до подолога

Записатися до лікаря можна на сайті https://slim.ua, або зателефонувати. Якщо майбутній клієнт залишає онлайн-заявку, в обов’язковому порядку надійде зворотній дзвінок від адміністратора центру. Працівник медичного закладу уточнить дату і час приймання до подолога. У Slim проводиться лікування:

  • грибка нігтів;
  • тріщин стопи, врослого нігтя;
  • видалення мозолів та натоптишів, бородавок;
  • поліпшення стану «діабетичної стопи» – ураження шкіри та тканин, що може виникнути при тяжкій формі цукрового діабету.

Подологи Слім проводять корекцію деформованої стопи і апаратний косметичний педикюр.

Бережіть здоров’я і красу своїх ніг!