Аксессуары

Де придбати якісні колготки?

теплі колготкиМати завжди красивий, модний і стильний зовнішній для дівчини це справжнісінький головний біль. Коли на вулиці починаються холоди, то не варто відкладати гарні сукні та спідниці у далеку скриньку. Річ у тому, що дійсно якісні колготки здатні не тільки підкреслити елегантність одягу, але й зігріти саму дівчину.

Придбати якісні та теплі колготки, панчохи та лосини можна буде в онлайн магазині «Legs» за прямим посиланням https://legs.com.ua/ua/catalog/kolgotky-tepli. Саме тут можна буде підібрати для себе товар, який повністю задовольнятимуть абсолютно всі потреби дівчини. Наприклад, колготки здатні не тільки створити красивий зовнішній вигляд, а також підкреслити фігуру, що і підтримувати тепло навіть у негоду.

Що потрібно знати про жіночі колготки?

Якщо розглядати саме теплі колготки, то вони зважають на щільність від 50 до 250 ден. Навесні чудово підійдуть колготки із щільністю 50 ден. А от якщо розглядати повсякденне використання під час осені та зими, то краще віддавати перевагу колготкам із щільністю 100 ден. Дуже м’які та приємні колготки 250 днів чудово підійдуть під час морозів. Окремо варто відзначити той факт, що такий вид колготок мають у своєму складі особливі компоненти, які підсилюють властивості, що зігрівають. Сучасні колготки чудово себе показують під час використання навіть на тлі вовняних та бавовняних виробів.

Абсолютно не варто лякатися снігової хуртовини та холодного вітру зі жаркими морозами. Теплі колготки допоможуть завжди бути красивою та стильною. До того ж варто пам’ятати і про власний комфорт, який супроводжуватиме дівчину під час носіння. Тонкіші теплі колготки допоможуть налаштуватися на весну, попри те, що саме в цей час погода показує свою примхливу сторону.

Як доглядати за колготками?

Незалежно від матеріалу теплих колготок дуже важливо прати їх саме руками. Температура води має бути близько 30-35 градусів за Цельсієм. Під час прання потрібно дуже дбайливо ставитись до колготок, які у своєму складі мають еластичний, а також натуральну вовну. Наприклад, сюди можна буде віднести кашемір, мохер та ангору. Також не варто забувати та про спеціальні, щадні засоби для прання. Якщо таких вдома немає, то найкраще використовувати гель для душу або дитячий шампунь як альтернативу.

Після того, як колготки випрані, ні в якому разі не потрібно їх вичавлювати. Достатньо буде лише розвісити їх, чекаючи, поки всі надлишки води самостійно стікуть у ванну або спеціальне місце для збору вологи. Наприклад, тазик. До того ж ніжне волокно колготок не витримує вплив тепла від радіаторів опалення. Тобто, їх потрібно вішати трохи далі від джерела тепла. До того ж перед тим, як прибрати теплі колготки в шафу на літо, варто заздалегідь їх випрати і висушити. Після цього залишається скласти їх та розмістити в перфорований пакет із поліетилену або паперу. У такому разі колготки будуть служити вірою та правдою.