Аксессуары

Кращий український бренд сумок та аксесуарів

Vito TorelliЯкщо користувач все ще щиро впевнений у тому, що італійські бренди набагато якісніші й кращі за вітчизняні, то він просто уявлення не має про існування компанії виробника Vito Torelli. Кожен новий виріб створюється справді великою командою, куди входять українські, іспанські та італійські фахівці.

Як з’явилася компанія Vito Torelli?

З’явилася компанія Vito Torelli далекого 2008 року в Харкові. Ну а виробнича потужність розташовується на території всієї планети, враховуючи Європу та Китай.

До того ж виробники досить часто відвідують відомі та престижні шкіргалантереї. Сюди можна зарахувати Mipel з Італії, ILM з Німеччини, Fashion Access з Гонконгу. Таким чином вони завжди знають те, що вважається максимально модним і які тренди зараз актуальні.

Як логотип компанія vitotorelli.com.ua використовує крилатого коня, тобто пегаса. Це символ натхнення. Як основна місія тут є завдання створити дійсно стильні продукти за максимально доступними цінами. Відразу після придбання нової сумки або будь-якого іншого аксесуара, покупець може відчути себе по-справжньому особливим і окриленим.

Товари для жінок

Для жінок компанія надає дійсно дуже багато моделей сумок під будь-який випадок у житті.

Поясні сумки

Це дійсно зручні сумки, які будуть вміщати все необхідне, звільняючи руки. Без проблем можна покласти смартфон, гаманець, ключі та інші дрібні предмети.

Сумки на роботу

Зерниста шкіра або замша чудово витримує форму та будь-яке навантаження. У сумці зручно можна розмістити документи таким чином, щоб розміщувати документи і не перейматися тим, що вони пам’ятаються. Це справді хороший аксесуар для ділової жінки.

Vito Torelli

Сумки зі шкіри

Такі моделі вважаються найміцнішими та зносостійкими. До того ж натуральна шкіра може бути абсолютно різноманітних відтінків та різними малюнками. Застібки представлені також у дуже великій різноманітності.

Сумки з тканини

Компанія створює різноманітні вироби з дійсно міцного поліестеру, оксфорду та навіть нейлону. Таким чином можна отримати дійсно дуже красивий і стильний аксесуар для різних образів.

Рюкзак

Виробництво створюється дійсно дуже зручні та місткі рюкзаки. Покриття може бути гладким або зернистим, маючи найрізноманітнішу фактуру. Наприклад, сюди можна віднести фактуру пітона, крокодила та інших тварин. До того ж тут можна придбати тканинний рюкзак. Створюються вони із тканини оксфорд, поліестер, а також вологостійкий нейлон. Кожен ремінь може бути відрегульований за довжиною.

Vito Torelli

Аксесуари

Виробник може без зайвих проблем створює інші аксесуари для повсякденного життя. Наприклад, сюди можна віднести справді гарні гаманці, місткі візитниці, міцні ключниці та багато іншого. Вони будуть служити своїй господині довгі роки.