Разное

Англійська мова з нуля – унікальний центр Helen Doron English

Школьная формаМетодика Хелен Дорон вивчення англійської мови надає можливість малюкам з раннього дитинства природно спілкуватися, висловлювати думки та емоції за допомогою іншої мови так само просто, як і рідної. Заняття на курсах англійської для найменших дозволяють досягти такого рівня знання English, що дитина починає вільно розмірковувати іноземною як рідною мовою, уникаючи уявних перекладів, створення проміжних мовних форм або порівнянь.  

Чому вивчити англійську мову в дитинстві легше

Дослідження лінгвістів довели, що з дитинства малюк налаштовується на повторення вимови батьків. Чим старшою стає дитина, тим складніше їй розвивати правильну артикуляцію та засвоювати розмовні конструкції. Саме тому раннє дитинство є найкращим віком для природного вивчення англійської з нуля.

Курси англійської для дітей – особливості методики

Спілкуючись в англомовному середовищі, маленька дитина мимоволі слухає і повторює слова, фрази, віршики, пісеньки. Крім правильної вимови, важливим результатом є те, що з часом англійська непомітно стає другою рідною мовою. На курсах англійської мови для дітей початківців батьки мають змогу переконатися в ефективності унікального методу.

Вчимо англійську з дітьми разом

Методика викладання англійської мови для дітей передбачає застосування різних програм:

  • Англійська для найменших – розвиваючі програми.
  • English для дітей від 3 років – уроки з ігровою подачею матеріалу.
  • Курс англійської мови для дошкільнят.
  • Англійська для молодших школярів.
  • Англійська для підлітків – інтерактивні заняття із поглибленим вивченням мови, граматики, вимови.

Про навчальний центр «Англійська Хелен Дорон»  

Педагоги допомагають дітям знаходити елементи творчості у навчанні, мотивують і направляють. Вчити англійську легко та цікаво – для учнів працює власне радіо, пісенний клуб, чудовий ігровий портал для різного віку, розроблено 10 найцікавіших мобільних додатків. 

  • Розроблено 20 унікальних курсів, що дозволяє дітям розпочати навчання на будь-якому етапі.
  • Завдяки максимально повному заглибленню в англомовне середовище, англійська для малюків засвоюється як би сама собою, без труднощів.
  • Метод успішно застосовується більш ніж у 40 країнах світу.

Раннє вивчення English допомагає не просто вивчити іноземну мову, а природно навчитися мислити англійською. Безплатний пробний урок у центрі «Англійська Хелен Дорон», безперечно, розвіє будь-які сумніви та хвилювання батьків.