Одежда и обувь

Різновиди фурнітури для білизни та тонкощі вибору

фурнітура для білизниПри придбанні спідньої білизни покупці рідко замислюються про важливість якості фурнітури для білизни. А саме всі крихітні та функціональні елементи забезпечують зручність та довговічність білизни. Фурнітура допомагає реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї, домогтися комфортної посадки речі на тілі власника. Вироби низької якості, навпаки, можуть зіпсувати якісні та красиві зовні тканини, декоративні елементи. Тому варто все для нижньої білизни купувати у перевірених магазинах.

Види фурнітури:

  • Білизна гумка – невід’ємна частина трусів, пришивається до верхньої частини виробу або всередину виробу. Забезпечує зручну посадку. Альтернативою служить оздоблювальна тасьма з властивостями гумки.
  • Кісточки для бюстгальтера – виріб із пластику та металу, який вставляється у нижню частину чашечки для створення форми. Є також бічні кісточки. Обов’язково доповнюються тунельною стрічкою для щільної фіксації.
  • Формовані чашки – забезпечують форму та її підтримку. Існують одношарові варіанти, багатошарові та моделі push-up. За формою філіжанки бувають трикутними, круглими (найчастіше використовуються при пошитті купальників), з гострим уступом, з уступом під бретель і без нього.
  • Застібки для бюстгальтерів – стандартні гачки з металу або інші варіанти дизайну та принципу дії.
  • Декоративні елементи – стрічки, мережива різного виду та форми.
  • Кільця, регулятори, гачки та інші функціональні елементи для бретелів.
  • Застібки для пояса – з’єднує панчохи та пояс. Може бути виконана із силікону, металу або пластику.

фурнітура для білизни

Як вибрати фурнітуру для спідньої білизни?

Головним правилом при виборі фурнітури для пошиття білизни є контроль її якості. Фурнітура для білизни повинен відрізнятися надійністю, безпекою, бути міцним та функціональним. Дешеві елементи швидко стають непридатними в процесі носіння, при машинному пранні, від впливу порошків. Це псує зовнішній вигляд самої білизни.

У процесі пошиття білизни краще використовувати економію на тканинах, ніж купувати фурнітуру низької якості. На сучасному ринку багато підробок, тож краще довіряти перевіреним брендам із високою репутацією. При виборі необхідно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлено виріб. Оптимальним варіантом є міцний пластик або алюміній з якісним фарбуванням.

Звичайний фарбований метал без властивостей нержавіючої сталі швидко приходить в непридатність, з’являються процеси корозії. А це гарантія появи бурих плям на тканині. Необхідно перевіряти вироби на цілісність, відсутність сколів та зазубрин, які псують тканину за рахунок тертя.

фурнітура для білизни

Фурнітура повинна відповідати розміру бретелі, що забезпечить гармонійний зовнішній вигляд виробу та його функціональність. Відповідні розміри мають бути у застібок, кісточок, кілець, регуляторів. Колірний спектр сучасної фурнітури для білизни різноманітний і дозволяє підібрати виріб, що оптимально підходить під колір і дизайн тканини, гіпюру і декоративних елементів.