Одежда и обувь

Як обрати жіночі кросівки для бігу

жіночі кросівки для бігуПробіжки — це корисний вид активного проведення часу, який рекомендований усім без винятку. Але проблема полягає в тому, що в міських умовах не завжди можна знайти відповідне для пробіжок місце з поверхнею, що амортизує. Водночас асфальтоване або бетонне покриття, на якому найчастіше і доводиться займатися, вимагає спеціального взуття, яке одночасно буде зносостійким і оберігатиме суглоби спортсмена.

Кросівки для бігу асфальтом — чим вони відрізняються

Є кілька ознак, які виділяють спортивне взуття в магазині https://extremstyle.ua/ua/catalog/vzuttya-dlya-bigu/filters:pol-2=zhenskiy-2 , призначене саме для твердих поверхонь:

  • вони легкі — це сприяє тому, що бігун біжить швидше, а й тому, що кросівки не деформуються;
  • в області п’яти розташовуються спеціальні амортизуючі вставки — вони істотно знижують ударне навантаження. Для цього в підошві роблять прошарок повітря, заповнюючи його силіконом або навіть спеціальним газом;
  • м’які та міцні, але дихаючі матеріали — зазвичай це сітчастий верх та вставки з натуральної шкіри, все це забезпечує вихдухообмін та комфорт;
  • стопа досить жорстко фіксується — це робиться за допомогою шнурівки або липучок, причому перший варіант краще, оскільки він більш надійний;
  • рельєфна підошва необхідна для того, щоб забезпечити гарне зчеплення з асфальтовою поверхнею чи бетоном. При цьому підошва відрізняється гнучкістю для забезпечення повторення рухів стопи при бігу;
  • устілка завжди знімна, оскільки стельку важливо просушити після інтенсивної пробіжки або навіть випрати.

Звичайним спортсменом підійде проста категорія бігового взуття — Neutral. Вони естетично та стильно виглядають.

жіночі кросівки для бігу

Що потрібно знати про кросівки для бігу: додаткова інформація

Треба сказати, що у чоловічих та жіночих видів кросівок є певні відмінності. Так, оскільки у жінок у порівнянні з чоловіками слабші ноги, для них роблять легші кросівки з максимально стійким задником. Крім того, вони вищі для максимального захисту сухожиль і відрізняються жорсткішою амортизацією. Звичайно, відрізняє жіночі моделі і більш яскравий і оригінальний дизайн.

Що стосується брендів, то практично всі відомі марки пропонують своїм покупцям кросівки, призначені для пробіжок асфальтованими доріжками.

жіночі кросівки для бігу

Біг – це доступний для всіх вид спорту, який дозволяє забути про хвороби серця, зміцнити м’язи та скинути зайву вагу. Крім того, він є ефективним засобом від депресії, оскільки при пробіжках виділяються особливі гормони щастя. Але в той же час пробіжки у непридатному взутті можуть завдати шкоди колінним суглобам через велике навантаження. Втім, достатньо купити пару взуття, щоб забути про такі проблеми назавжди.

Правильно обрані міські кросівки — це запорука того, що заняття спортом будуть корисними і будуть приносити задоволення. Виробники обов’язково враховують всі особливості бігу по асфальтовій поверхні та створюють взуття, яке гарантує зручність та задоволення.