Рецепты красоты

Чоловічий імідж від American Crew

American CrewAmerican Crew — Американська марка професійної косметики, призначена для чоловіків. Виробляється в Нью-Йорку (США) та спеціалізується на випуску засобів для гоління, догляду за волоссям, шкірою обличчя та тіла. Вся продукція American Crew розробляється з урахуванням фізіологічних особливостей та особистих потреб чоловіків усіх вікових категорій. Протягом 17 років косметичні засоби використовують стилісти, які працюють у відомих салонах світу.

1994 року перукар, стиліст і педагог Девід Раккулья здійснив революцію в салонному бізнесі. Так як його не влаштовував недолік підтримки перукарських послуг для чоловіків у професійних салонах, він вирішив відродити традиції чоловічого перукарського мистецтва і заснувати виключно чоловічу марку професійних засобів догляду за волоссям. Девід створив бренд American Crew, метою якого є залучення чоловіків у салони краси, надання їм високоякісних послуг та знайомство з продуктами, які допоможуть ще раз утвердитися у тому, що означає виглядати та відчувати себе справжнім чоловіком.

Через рік American Crew відкрив власний навчальний центр – Академію MENSWORK, а 1998 року продукція марки продавалася вже у двадцяти країнах. У 2000-ті косметика Американ Крю перейшла до рук концерну Colomer Group, і з цього часу бренд має п’ять власних лабораторій і чотири заводи, розташовані в США, Мексиці, Італії та Іспанії.

American Crew

У 2001 році вийшла лінія Classic Gray, через два роки лінія продуктів догляду за волоссям Citrus Mint, заснована на натуральних цитрусових маслах. Сьогодні American Crew – найпопулярніший у світі бренд у сегменті професійних засобів догляду за зовнішністю, призначених для чоловіків. Маркою виробляється понад 40 продуктів: повний набір всього необхідного для професійного догляду за волоссям, включаючи шампуні American Crew, барвники та усі види продуктів для стайлінгу. Спеціальна лінія засобів для гоління складається з кількох гелів та масел, розрахованих на роботу із щетиною різного ступеня жорсткості, засобів для гоління шиї та голови, препарати після гоління. Також під маркою випускаються чоловічі гелі American Crew та парфумерія.

Інтернет-магазин пропонує 4 лінійки відомого бренду для чоловіків: догляд за волоссям CLASSIC, камуфляж-фарбування та тонування сивого волосся Precision Blend, засоби для гоління Shave та засоби для укладання та стайлінгу Styling.

Окрім самих продуктів, одним із найсерйозніших напрямків марки American Crew є Академії MENSWORK по всьому світу. Протягом останніх років бренд є лідером у галузі підвищення кваліфікації, навчаючи по всьому світу тисячі стилістів та перукарів. Академія навчає майбутніх професіоналів вмінню надавати чоловічої форми зачісці: від оцінки форми голови до сучасних та класичних стрижок.

American Crew

Девід Раккулья передбачив тенденції у сфері засобів для догляду для чоловіків і зрозумів, що недалеко той час, коли чоловіки звертатимуть стільки ж уваги на свою зовнішність, скільки й жінки, але при цьому вони не захочуть втратити мужній вигляд у гонитві за привабливістю.

Відгуки про American Crew викликають масу емоцій та захоплення, підтверджуючи, що це більше, ніж просто косметика. Це віха в історії розвитку чоловічого грумінгу (догляду), якому понад 20 років довіряють стилісти найкращих салонів світу.