Путешествия

5 місць для відпочинку на природі у Дніпрі

5 місць для відпочинку на природі у ДніпріКоли відходять зимові морози, а дощова весняна погода змінюється першими теплими променями сонця, настає час для відпочинку та прогулянок на природі у місці Дніпро. Нижче у статті представлені улюблені мешканцями міста парки та невеликий рейтинг найкращих місць, де можна провести відпочинок вихідного дня у приємній компанії чи в сімейному колі просто неба в місті Дніпро.

5. Богородицька фортеця

Раніше територіально на цьому місці була величезна фортеця, зведена в XVII столітті, а зараз розташовані симпатичні пагорби з видом на Стару Самару. На невеликій частині Богородицької фортеці періодично проводяться археологічні розкопки, а на решті території є розкішні місця для пікніків та відпочинку просто неба. Тут можна проводити як активний відпочинок, так і просто засмажить шашлики. На території  фортеці щорічно проводяться різні музичні заходи. Єдиний мінус – не дуже зручне розташування фортеці.

4. Тунельна балка

Справжня зелена оаза серед урбаністичного міста Дніпра. Тут також можна спостерігати красиві пагорби, яке проросли деревами та високою травою. Звідси відкривається шикарний краєвид на річку Дніпро та на все місто в цілому, а широкий простір території Тунельної балки підійде для проведення будь-якого виду відпочинку.

5 місць для відпочинку на природі у Дніпрі

3. Лісопарк на житловому масиві Фрунзенський

Вздовж піщаного пляжу, який облаштований навколо озера на Фрунзенському масиві, розташована велика лісосмуга, в якій є місця для пікніків з шашликами або просто для порятунку від сонця спекотним днем влітку. Однак варто мати на увазі, що лісопарк давно уподобали місцеві жителі, тому щоб зайняти найкращі місця, на пікнік варто вирушати до лісопарку раніше. В іншому випадку краще захопити з собою щось від сонця (наприклад, велику пляжну парасольку). Плюс до всього тут чудове місце, де можна купатися у річці без сумнівів. Лісопаркова смуга – це найкраще місце для сімейного відпочинку з дітьми.

2. Кар’єр та коса в районі Червоного каменю

Кар’єр та коса розташовані в районі Червоного каменю в пішій доступності від парку «Новокодакський». До речі, саме у цьому молодіжному парку є спеціальні зони, де можна орендувати альтанку із мангалом. А ось для тих, кому до вподоби «дикий» відпочинок, кар’єр стане ідеальним місцем. Територія кар’єру та коси тут величезна, тому гарного місця біля води вистачить для всіх. Але є й недоліки цього місця. З мінусів – відпочинок обмежиться лише рибалкою та/або шашликами, оскільки купання у кар’єрі заборонено з питань безпеки громадян, що відпочивають на території коси в районі Червоного каменю.

5 місць для відпочинку на природі у Дніпрі

1. Парк Зелений Гай

Влада міста Дніпро відносно нещодавно обладнала нижню частину парку спеціально під зону відпочинку для мешканців та гостей міста. Тут також можна орендувати затишні альтанки з мангалами якщо Ви маєте намір смажити м’ясо, а для автомобілістів, що обрали Парк для відпочинку, величезним плюсом буде зручне паркування біля парку Зелений Гай, тому дістатися Зеленого Гаю можна з максимальним комфортом.