Тело

5 речей заради яких варто зайти у секс-шоп

5 речей заради яких варто зайти у секс-шопРізноманітність потрібна у всьому, навіть… а вірніше, ОСОБЛИВО в сексі! Чому так? Згодом навіть найпалкіші стосунки починають згасати. Інтим ставати передбачуваним та нудним. Однак є кілька способів та товарів, які пропонує секс шоп, які допоможуть перетворити буденність на захоплююче заняття.

Романтичний настрій

Мало хто знає про це, але в секс-шопі можна купити масажні свічки. Їх принцип дії полягає в тому, що при нагріванні масло, що міститься всередині, тане та витікає назовні. Весь цей процес супроводжується неймовірними ароматами. Свічка розміром 170 гр. порадує вас своєю роботою протягом 7 годин. Виробник Shunga Massage Candle вважається одним із найкращих у своєму роді. Їхні свічки мають гіпоалергенну основу і можуть бути використані людьми з чутливою та схильною до лущення шкіри. Основа у виробу щільна – під час горіння свічка не обпалює тіло та не викликає дискомфорту. Отже, що можна отримати в результаті? Навіть якщо справа до інтиму не дійде, ви проведете незабутній сеанс масажу, а це вже й саме по собі дуже бентежно!

Смачні, солодкі та апетитні

Це все про лубрикантів! Найчастіше люди недооцінюють їхнє значення, а якщо провести опитування, то більшість відповідей звучатиме приблизно так: «використовується, якщо не виділяється природне мастило». Це справді так, але на цьому їх функції не обмежуються. Наприклад, лінійка оральних лубрикантів дозволить зробити ласки язиком і губами неймовірно смачними. Що потрібно мати на увазі при покупці мастила? Насамперед необхідно звернути увагу на основу лубриканта. Вона може бути трьох видів:

  • водна;
  • водяна без гліцерину;
  • силіконова.

Мастила на водній основі найчастіше використовують для орального сексу. Вони абсолютно безпечні при ковтанні. Їхні побратими за складом, але без гліцерину призначені для вагітних та годуючих. А вироби із силіконом дозволяють забезпечити тривалий секс, у тому числі під водою.

Tenga egg та його аналоги

Мастурбатор для чоловіків у вигляді яйця – звучить досить дивно, але результат виправдовує. На перший погляд, цей виріб здається марним для спільного проведення часу, але не все так очевидно. Мастурбатор дуже зручний у використанні: компактний і легкий. Він дозволяє поєднувати взаємні ласки губами та руками без істотних збитків для процесу. У продажу є одноразові та багаторазові версії. До слова одноразові Tenga egg при правильному використанні можна застосовувати 3-5 разів.

We-vibe

Іграшка для пар, яким потрібна додаткова стимуляція партнерки. Сучасні моделі дозволяють проводити синхронізацію з мобільними пристроями та проводити контроль роботи за допомогою телефону. Вердикт загалом: дуже зручні пристосування, що дозволяє отримати максимальне задоволення обом партнерам.

Satisfyer

Секс-іграшка для стимуляції клітора. Дозволяє отримати оргазм за лічені секунди! І це справді без перебільшення! Може використовуватися під час парного орального сексу або сумісних ласок.