Тело

Вібратор – ідеальна іграшка для жіночого задоволення

Вібратор Сексуальне здоров’я – одна з важливих складових життя сучасної людини. Жінки не менше за чоловіків прагнуть отримати задоволення, у тому числі за допомогою різноманітних іграшок. Вишукане еротичне задоволення їм здатний подарувати вібратор – один з товарів, що найбільше продаються в секс-шопі. Самозадоволення або ігри з партнером – така іграшка здатна принести максимальне задоволення будь-якій жінці. І при цьому кожна здатна підібрати аксесуар саме під свої потреби.

Які види вібраторів існують і чим вони гарні

Асортименти секс-шопів у цьому відділі особливо широкий. Покупцям, які знаються на сексі, пропонується вібратор купити таких варіантів, як:

  • класика – виріб можна використовувати для стимуляції безпосередньо піхви, так і клітора, це ідеальне рішення для отримання оргазму. Достатньо велика довжина та регульована потужність вібрації дозволяють щоразу отримувати нові відчуття;
  • віброкуль – зазвичай таку іграшку складно ідентифікувати, оскільки вона має не тільки невеликий розмір, але і більш ніж безневинний зовнішній вигляд. Зазвичай вібропуля використовується поза піхвою та ідеально підходить для стимуляції ерогенних зон, тому їх можна легко поєднувати з іншими іграшками;
  • “Кролик” – названий так тому, що дійсно нагадує різні за розміром кролячі вушка. Та частина, що більше, стимулює піхву, та, що менше – клітор. Це ідеальне поєднання іграшка дарує відчуття заповненості та при цьому гарантує задоволення завдяки стимуляції клітора;
  • вакуум – він хороший тим, що з усіх боків оточує клітор, масажуючи його та гарантуючи тим самим неймовірно яскраві відчуття;
  • іграшка для пар трохи схожа на “кролика оскільки також призначається для стимуляції одночасно і піхви, і клітора, але її характерною рисою є те, що вона не заважає введенню члена у піхву.

Достатньо хоч би поверхово розібратися в класифікації, щоб зрозуміти, що вібратори точно нікого не залишать без задоволення. До того ж на полицях магазинів представлені різні за матеріалом виготовлення та способом управління іграшки – вибрати свої ідеальну не так вже й складно.

Вібратор

Що слід знати про вібратори: з чого їх роблять і як ними керувати

Якщо говорити про матеріал, то найпопулярнішим буде силікон – він приємний на дотик і при цьому доглядати таку іграшку досить нескладно. Крім того, подобається жінкам і латекс – на відміну від оксамитового силікону він гладкий, що дарує зовсім інші відчуття. Любительки всього натурального можуть звернути увагу на кібершкіру, але варто врахувати, що ціна такої іграшки досить висока. Якщо хочеться щось дешевше, це буде пластик. Він максимально простий у догляді, але нагрівається дещо повільніше за інші матеріали.

Що стосується управління, то до таких класичних варіантів, як кнопка на корпусі або куль, додалося і дистанційне керування з телефону – для цього слід встановити спеціальний додаток.

Для тих, хто хоче отримати задоволення, є спеціальні інтернет-магазини. Купівля приїжджає в щільній упаковці без розпізнавальних знаків, так що перейматися тим, що хтось побачить вміст, точно не доводиться. Для сором’язливих любителів сексу це найкращий варіант.