Тело

Де зробити лазерну епіляцію у Вінниці?

Лазерна епіляція ВінницяЯкщо хочеться зробити лазерну епіляцію у місті Вінниці, то варто звернути свою увагу на центр косметології та дерматології «BeautyCOM» за прямим посиланням https://beautycom.clinic/ru/service/esteticheskaya-kosmetologiya. Саме в рамках цього центру косметології та дерматології можна скористатися послугами унікального лазера DEKA AGAIN.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція Вінниця є найпопулярнішою послугою з видалення небажаних волосків на тілі. Саме цей варіант може надати справді добрий результат вже після першої проведеної процедури. Під час процедури використовуються послідовні промені, які взаємодіють виключно з волосяною фолікулою під шкірою. Завдяки високій температурі фолікула отримує опік і повністю руйнується. Окремо варто відзначити той факт, що незважаючи на високу температуру, пацієнт абсолютно нічого не відчуває, тому що температура з’являється лише на соту частку секунду і організм не встигає на це відреагувати. Але цього цілком достатньо для того, щоб повністю зруйнувати волосяну фолікулу під шкірою.

Також дуже важливо звертати увагу на те, що доведеться відвідати кілька сеансів. Річ у тому, що протягом перших місяців деякі фолікули, які раніше знаходилися під шкірою, але не використовувалися тілом, почнуть прокидатися, а волоски з’являтися знову. Саме з цієї причини необхідно обов’язково виконати приблизно 6-8 сеансів. У такому випадку можна буде повністю позбутися волосків назавжди. А ось якщо розглядати процедуру видалення волосся в області пахвової западини, то зазвичай вистачає приблизно 2-3 відвідувань центру косметології, щоб назавжди забути про небажані волоски.

Лазерна епіляція Вінниця

Як проводиться лазерна епіляція?

Абсолютно кожна процедура проводиться згідно з регламентом, а також за абсолютно стерильних умов. Ось повний перелік кроків, які виконуються під час проведення сеансу:

  • Пацієнт одягає спеціальні засоби для захисту очей і розташовується на кушетці, яка вкрита одноразовим покриттям.
  • Майстер наносить спеціальний розчин для поліпшеного проведення лазерних променів на область обробки.
  • Область видалення волосків обробляється за допомогою лазерних променів.
  • Після сеансу фахівець обробляє зону взаємодії за допомогою заспокійливого спрею.

Таким чином пацієнт може не переживати про те, що будуть якісь ускладнення або подразнення на шкірі.

Також передбачається інноваційна система знеболювання, щоб гарантувати кожному клієнту повну відсутність болю під час сеансу. Зазвичай знеболювання використовують у дуже чутливих областях. Сюди можна віднести пахвові западини, а також область бікіні.

Область бікіні після відвідування лазерної епіляції дозволяє повністю вирішити проблему з подразненням після гоління, а також отримати ідеальну гладкість шкіри. Якщо у пацієнта дуже чутлива шкіра, додатково за тридцять хвилин до сеансу наноситься ще один знеболюючий склад.