Лицо

Пілінг обличчя. Види, особливості та переваги процедури

Пілінг обличчяЯкщо є охота (бажання) мати доглянуту та красиву шкіру на обличчі, слід вдатися до виконання процедури пілінгу. У процесі його виконання відбувається очищення шкірного покриву і його шліфування за допомогою хімічного впливу, що знаходиться під контролем. Доступ кисню до шкіри покращується, як і регенерація тканин. Підсумком виконання пілінгу стануть чисті та нормально функціонуючі сальні залози, та усунення такого явища, як вугровий висип. У шкіри утворюється гладкість, здоровий зовнішній вигляд.

За умови регулярного відвідування центру Beautycom Пілінг Вінниця, з часом шкіра на обличчі розгладиться і стане рівною. Особа не стане «плисти вниз». На ньому не з’являться дрібні зморшки.

Які бувають види пілінгів

Різновидів даної процедури дуже багато і кожна їх впливає на шкірний покрив особи.

Поверхневий пілінг

Такий вид пілінгу є найбільш щадним і застосовується за відсутності глибокого втручання. Ефективність поверхневого пілінгу є найбільш високою для вікової групи до 30 років. Його з успіхом використовують з метою коригування невеликих зморшок або при бажанні клієнта позбавитися від пігментних плям, що знаходяться неглибоко, а також з метою профілактики їх появи. Курс поверхневого пілінгу складає від 4 до 10 процедур, які виконуються в проміжок від 7 до 10 днів.

Поверхневий пілінг

TCA-пілінг

Базою процедури є трихлороцтова кислота. Впливу піддається епідерміс, що зазнав поразки рубцями або глибоко пішли зморшками. Нюансом даної процедури стала можливість її застосування у будь-якому віці. Пілінг TCA приголомшливо омолоджує. Шкіра візуально стає молодшою на 5, а то й 10 років! І це все за мінімум ризику ускладнень.

Глибокий пілінг

Подібний пілінг прийнято вважати досить травмуючим. Однак на іншій чаші терезів дуже відчутний підсумок. Процедура виконується з використанням фенолу. Він здатний проникнути у найглибші шари епідермісу. Через це можна відкоригувати глибокі зморшки, і навіть рубці, вже не кажучи про усунення пігментації. Середньові жінки отримають після цього пілінгу обличчя не просто молоду, але і повну здоров’я шкіру.

Переваги хімічного пілінгу

Процедура має цілу низку переваг. Прекрасний ефект відлущування сприяє зменшенню гіперкератозу. Відбувається зниження кількості відмерлих клітин, а вироблення нових активізується. Посилюється метаболізм у клітинах, покращується структура шкіри.

Переваги хімічного пілінгу

Виконання процедури

Залежно від підібраного методу, пілінг виконується кількома способами. У сеанс зазвичай входить 3 основні етапи:

  • підготовчі шкірні процедури;
  • робота апарату;
  • закріплювальне опрацювання особливими складами, наділеними ефектами зволоження та заспокоєння.

Підбір методу виконується з огляду шкіри спеціалістом.

Після пілінгу

Після завершення процедури кілька тижнів слід наносити на шкірний покрив особи засоби від впливу сонячного світла та проти виникнення запалення. Застосування косметики неприпустимо, як і засмагу. Ефект від процедури сприятиме запуску процесів, що мають велике значення для епідермісу.