О доме

Скління майбутнього — панорамні вікна з алюмінію

imagesОдне з найпопулярніших дизайнерських рішень останніх років — панорамні вікна з алюмінію. Завдяки їм приміщення набуває більшої вишуканості, особливого шарму та легкості. Здається, що простір розширився, а природа стала ближчою. За допомогою панорамних вікон у заміських маєтках господарі мають можливість об’єднувати вітальню з садом. А в багатоповерхових будинках через такі скляні конструкції можна милуватися приголомшливою панорамою міста.

Особливості панорамних вікон з алюмінію

Панорамні алюмінієві вікна в Києві часто можна побачити в елітних новобудовах, бізнес-центрах, верандах ресторанів і заміських котеджах. Зазвичай їхня ширина значно більша за висоту. Розмір панорамних вікон обмежується лише особливостями кліматичної зони, поверхом та вітровим навантаженням.

Для житлових будинків зазвичай вибирають панорамні алюмінієві вікна з «теплого» профілю. Такі конструкції мають усередині рами терморозрив та спеціальні термовставки. Додаткову теплоізоляцію забезпечує подвійний ущільнювальний контур.

Алюмінієві вікна набагато легші за аналогічні вироби з ПВХ, проте більш міцні та довговічні.

З алюмінію можна виготовляти вікна дуже великих розмірів і не боятися можливих деформацій. Цей матеріал дає змогу втілювати в життя будь-які архітектурні задуми та створювати вікна різної форми. Саме алюмінієві панорамні вікна вибирають великі гіпермаркети та відомі торгові центри, що ще раз підтверджує їхню міцність і практичність.

Переваги панорамних алюмінієвих вікон

Панорамні вікна мають такі вагомі плюси:

 1. Забезпечують повноцінне природне освітлення приміщення.
 2. Роблять кімнату візуально просторішою та світлішою.
 3. Допомагають заощадити електроенергію.
 4. Дають змогу милуватися шикарними панорамами.
 5. Додають інтер’єру вишуканості, роблять житло більш стильним і сучасним.

А ще вони збільшують вартість будинку чи квартири, що актуально, якщо планується продаж нерухомості в майбутньому.

Як вибрати панорамні вікна?

Щоб панорамні вікна вас не розчарували, дослухайтеся до таких порад:

 1. Краще вибирати вікна з алюмінієвого «теплого» профілю, щоб мінімізувати тепловтрати.
 2. Склопакети мають бути енергоощадними, як мінімум двокамерними та максимально широкими.
 3. Проаналізуйте, який тип відчинення вікон буде для вас найзручнішим.
 4. Переконайтеся, що бажана конструкція вписується в будівельні норми вашого будинку, а її монтаж є безпечним.
 5. Звертайте увагу на якість фурнітури, від якої залежать функціональність і комфорт під час використання вікон.

У старих будинках, що мають історичне значення, діє заборона на встановлення панорамних вікон. У приватних будинках обов’язково потрібно врахувати вітрові навантаження.

Варто вибирати продукцію лише перевірених віконних брендів. Найкращими на ринку алюмінієвих панорамних вікон є:

 1. вікна Schuco — відомий виробник з Німеччини. Вироби цього бренду вирізняються дуже тонкою, але міцною рамою, що надзвичайно важливо для панорамних конструкцій.
 2. вікна Reynaers — бренд, виробничі потужності якого розміщено в Бельгії. Особливістю продукції цього виробника є використання інновацій, стильний дизайн і довговічність.
 3. вікна Aluprof — це польський бренд, який знають у всьому світі. Його представництва є у понад 60 країнах. Продукція компанії має високі теплоізоляційні властивості та ідеально підходить для використання в житлових будинках.
 4. вікна Ponzio — польська компанія, яка виготовляє алюмінієві вікна різних розмірів. Тут можна замовити нестандартні конструкції з незвичною формою для втілення в життя креативних дизайнерських ідей.

Панорамні алюмінієві вікна від надійного виробника залишаються привабливими та відмінно виконують свої функції десятки років.