Интерьер и мебель

Вибір шкіряних меблів: натуральні або штучні

1

Шкіряні меблі вважаються предметом розкоші в інтер’єрі. Вони мають презентабельний зовнішній вигляд та висококласні експлуатаційні характеристики. Меблі з натуральної шкіри коштують дорого, що знижує попит на них серед покупців. Сучасні виробники меблів пропонують гідну альтернативу натуральній шкірі – еко-шкіру та штучну шкіру. Покупець вирішує сам, на чому зупинити свій вибір шкіряних меблів: на натуральних або штучних.

Відмінні риси різних видів шкіри

Меблева промисловість пропонує синтетичні тканини, що візуально схожі на натуральні. Вони представлені великою гамою кольорів, що зручно при підборі меблів до певного інтер’єру.

Щоб визначитися з вибором тканини для меблів, потрібно орієнтуватися в їх характеристиках.

А якщо ви бажаєте вибрати та придбати нові меблі по ціні від виробника, які доповнять інтер’єр вашої кімнати, то радимо подивитися асортименти моделей в магазині Kram-UA. Тут ви знайдете як вже готові варіанти меблів, так і під замовлення. В каталозі представлені меблі різного стилю, що підійдуть для будь-якого інтер’єру. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/.

Натуральна шкіра

Щоб використовувати натуральну шкіру для меблів, її поділяють на шари. В оббивці використовують верхній шар, тому текстура максимально повторює природну текстуру. Внутрішні шари підходять для оббивки меблів, але для цього їм потрібно надати ефекту тиснення.

Обробка натуральної шкіри має деякі труднощі, адже поверхня матеріалу має подряпини, потертість природного походження. Для виправлення подібних ситуацій застосовуються акрилові емульсії та процес шліфування шкіри. Декілька етапів обробки матеріалу дозволяють зробити поверхню ідеальною, проте при цьому деякі характеристики змінюються. Шкіра стає жорсткішою, гірше пропускає повітря.

Покупці, які віддають перевагу тільки натуральним матеріалам, намагаються придбати меблі з оббивкою без тиснення і просочення. Але такі меблі досить дорогі, тому зустрічаються рідко в масовому виробництві. Найчастіше такий варіант виготовляється за індивідуальним проектом покупця. Необроблена шкіра має невеликий термін експлуатації, тому підходить для заможних клієнтів, які можуть часто змінювати предмети інтер’єру.

Штучна шкіра

Штучна шкіра являє собою тканину з поліуретановим покриттям у вигляді тонкої плівки. Цей замінник шкіри м’який, набагато еластичніший за натуральну шкіру, а також більш довговічний.

Виробничі етапи виготовлення шкірозамінника не передбачають механічні навантаження та розтягування. Це вважається особливою перевагою перед натуральною шкірою.

Сучасна штучна шкіра багата на колірні поєднання, що допомагає вибрати меблі з такою оббивкою для будь-якого інтер’єру. Однією з особливостей шкірозамінника вважається присутність у матеріалі наскрізних пор для повітрообміну.

Міцність верхнього шару дозволяє зберегти первісну красу меблів надовго.

Екологічна шкіра

Екошкіра – це сучасний вид матеріалу, який є аналогом натуральної шкіри, але при цьому має деякі переваги.

Для виробництва екошкіри використовується бавовна, яку покривають шаром поліуретану без додавання канцерогенних речовин.

Переваги екошкіри

  • підвищена стійкість до стирання, заломів, подряпин;
  • екологічна чистота складу;
  • доступна вартість готового виробу;
  • завдяки бавовняній основі, має підвищені дихаючі властивості;
  • вища повітропроникність;
  • гіпоалергенність, відсутність неприємних запахів;
  • має комфортну температуру в будь-який час року;
  • легкість під час очищення матеріалу від забруднень.

Враховуючи всі переваги, можна без особливих проблем виготовити меблі, які зовні абсолютно не відрізняються від натуральних матеріалів, а за технічними характеристиками навіть перевершують його.

При виборі матеріалу для оббивки меблів слід орієнтуватися на особисті переваги та фінансові можливості. Якщо покупцю хочеться наголосити на своєму статусі, то фахівці радять обирати натуральну шкіру. А от у випадку, коли експлуатаційні характеристики та зовнішня привабливість більше цікавлять клієнта, то слід віддати перевагу екошкірі.

У другому випадку покупець стане власником ідеального варіанту меблів для будь-якого приміщення – квартири, заміського будинку, офісу чи дачі. Такі меблі прослужать довго і збережуть початкову привабливість на тривалий час.