О доме

Як вибрати найкращі подушки для стільців

подушки для стільцівПрикраса інтер’єру – цікаве і своєрідне заняття. Процес перетворення починається з підбору матеріалу та визначення палітри кольорів. Наступний етап оформлення належить вибору меблів, а в завершенні розставляються аксесуари, акцентуючи на певних предметах.

Здається, куди простіше провести останню дію, адже у продажу неймовірна кількість товарів для дому. Однак, якщо купити невідповідну річ, можна зіпсувати зовнішній вигляд кімнати. Як вибрати оригінальний аксесуар, щоб він гармоніював та створював затишок у приміщенні?

Чому подушки для стільців необхідна річ

  • Створюють комфорт під час використання. Стандартні стільці і табурети не повторюють анатомію людини, що сидить. Тому при тривалому використанні може захворіти спина, руки та ноги. Застій крові, що утворюється при тривалому сидінні на твердому предметі, провокує захворювання в ділянці нирок. Щоб місце для сидіння зробити максимально затишним використовують подушки на стільці і табурети.
  • Зручно малюкам. Діти не люблять перебувати за столом через незручне становище, а це позначається на прийомі їжі, малюванні чи інших захоплюючих заняттях. Подушка унеможливлює таку проблему.
  • Служить декоративною прикрасою. Речі із текстилю – це класичний варіант оформлення інтер’єру. Кімната набуває затишного і красивого вигляду, а подушки, які пропонує Фабрика ДОТІНЕМ, відмінно підходять для цього. Поверхня з тканини на меблях, плавно гармонують з металевими елементами та чіткими лініями.

подушки для стільців

Типи подушок для стільців

Ортопедичного призначення

Створені задля збереження здоров’я, мають виїмку задньої анатомічної форми людини. Наповнені основою із латексу або синтетичним складом різної жорсткості. Зшиті з непомітної однотонної тканини. Підходять для домашнього використання, робочого кабінету та автомобіля. Служать профілактикою при різних захворюваннях судин, проблем із хребтом та попереком. Перед покупкою необхідно отримати консультацію продавця щодо використання. Виріб можна купити у спеціальному магазині.

Подушки для декору

Якщо з’явилося бажання додати до інтер’єру родзинки, підійдуть декоративні подушки. Вибір представлений у різних варіаціях та дизайні. Моделі з однотонного матеріалу підійдуть до стилю: мінімалізм, модерн, сучасний дизайн чи лофт.

Яскраві, яскраві варіанти з елементами кольорів у гармонії зі стилем: прованс, сільський або ретро напрямок. Інтер’єри в такому оформленні відрізняються пишними формами й додатковими стібками в тканині для створення фактурності.

подушки для стільців

Якому наповненню віддати перевагу

  • Поліестер. Належить до найпоширенішого виду наповнювача. Через повітряний прошарок, який утворюється в подушці між нитками, виходить м’який і пухнастий виріб. При використанні, волокна поліестеру щільно стискаються і людина, що сидить, почувається в комфортному положенні. Матеріал має високу стійкість при експлуатації, через що більшість виробів представлена з цим наповнювачем.
  • Поролоновий склад. На відміну від поліестеру, він твердіший з чіткими властивостями для підтримки форми. Зберігає первісний вигляд навіть через кілька років, не піддаючись деформації.
  • Перо. З таким складом подушки зустрічаються дуже рідко. Пуховий наповнювач може викликати алергічні реакції, і не так гігієнічний в порівнянні з попередніми варіантами. Не варто використовувати виріб на кухні! Перепади температури та підвищена вологість спровокують розмноження мікроорганізмів усередині подушки.

Щоб насолоджуватись затишною атмосферою в будинку, варто прикрасити стільці декоративними подушками. Це корисний виріб, а не безглуздий аксесуар!