Кухню можна назвати не тільки місцем для вгамування голоду, але й кімнатою домашнього вогнища. У сучасному плануванні кухня поєднує ще й функції вітальні. Тому сімейні трапези, посиденьки з друзями та події подібного плану відбуваються найчастіше у цій кімнаті. Надзвичайно важливо, правильно поставитися до оформлення та ремонту вашої кухні, якщо після повернення додому, будинок завжди залишався теплим і затишним гніздечком. ремонту.
Планування та вибір матеріалів
Перед початком роботи у пересічного обивателя в голові може виникнути питання: «З чого почати?». Почнемо із планування. Спочатку потрібно приблизно уявити, чого приблизно ви хочете? Де стоятиме стілець, стілець, та й вся фурнітура. Ну а далі потрібно опрацювати решту деталей. Тут на вибір у нас є два варіанти: перший, пошарити просторами Інтернету і знайти відповідні дизайнерські рішення, а можна самому намалювати в голові ідеальну картину кухні, яка припаде вам до душі. При другій опції ви не тільки отримаєте картину саме того, чого хочете, а й повправляєте свою уяву.
При плануванні не варто забувати про два важливі пункти: зонування приміщення та підбір відповідних оздоблювальних матеріалів в інтернет-магазині https://nasha-stroyka.com.ua/. Класикою вважається поділ кухні на дві зони: робочу та обідню. Ділять їх найчастіше по облицюванню, що використовується. Для робочої зони використовують кахель, а обідньої зони доброякісні шпалери, що миються. Існують і нестандартні види зонування кухні. Наприклад, за допомогою балкона можна збільшити простір кухні, а можна взагалі створити собі квартиру-студію, де кухня об’єднається з вітальнею. До речі розділити кухню на дві зони можна не тільки за допомогою матеріалу, але і створивши на стелі дво-трирівневу конструкцію з гіпсокартону.
Але зосередьмось на оздоблювальному матеріалі. Як альтернативи вищенаведеним облицюванням, можна навести безліч інших. Головна умова в тому, щоб не було головної мороки при збиранні матеріалу. Також варто відразу відмовитися від матеріалів, що вбирають жир. Непоганим вибором для робочої зони буде стіна, мозаїка, або пластикові панелі. Для обідньої зони, крім шпалер, також відмінно підійдуть фотошпалери або декоративний тиньк. Сподіваюся ми донесли до вас загальний зміст зонування та вибору облицювання. Єдине, хотілося б додати про важливість вибору кольорів. Не варто поєднувати в одній кімнаті понад три кольори.
Нижче піде опис всіх етапів ремонту:
- Робота розпочнеться з демонтажу приміщення. Скажімо, якщо хочеш щось нове, потрібно відмовитися від старого. У разі невеликого, косметичного ремонту можна просто віддерти шпалери, зняти покриття для підлоги, а можливо і кахель. Ну а у разі капітального ремонту, що включає і перепланування квартиру, доведеться попітніти. Стіни потрібно буде роздягнути вщент, а підлоги та стелі навіть до плит перекриття. Якщо планах немає установки підігріву підлоги, то стяжку можна змінювати.
- Наступним кроком буде заміна комунікацій. Обов’язковим буде замінити стару електричну проводку та водопровідні труби. Ігнорування цього кроку може обійтися вам у копійчину. Ніхто не може припускати потопу, або пожежі А тепер йтиметься про вирівнювання поверхонь. У цей етап буде входити монтаж підлог та вирівнювання стін гіпсокартоном або тиньком. Якщо у ваших планах є встановлення багаторівневих стель, то зайнятися цим варто саме на цьому етапі. Спершу варто зайнятися стінами, потім підлогою, а наприкінці стелею.
- Чернова робота закінчується шпаклівкою стелі, а потім стін.