Здоровье

Компанія Сибірське здоровя | Siberian Wellnes продукція Україна Київ

images

“Сибірське здоров’я” – це провідний виробник натуральних біологічно активних добавок та косметики на основі сибірських рослинних компонентів. Компанія була заснована у 1996 році, та з тих пір зарекомендувала себе як лідер на ринку здорового способу життя та краси. Виробництво “Сибірського здоров’я” налічує понад 200 найменувань продукції, серед яких біологічно активні добавки (БАД), які зміцнюють імунітет, покращують обмін речовин, очищають організм, нормалізують роботу серцево-судинної системи, а також поліпшують здоров’я очей, кісток, суглобів та шкіри. Серед найпопулярніших БАД можна назвати “Екстракт чорниці”, “Маралник сибірський”, “Маточне молочко”, “Женьшень корейський”, “Плюс Енергія”, “Глюконат кальцію”, “Дикороси Сибіру”. Компанія також виготовляє натуральну косметику на основі екстрактів рослин Сибіру. Її косметичні засоби мають високу ефективність та покращують стан шкіри, волосся та нігтів. Серед найпопулярніших косметичних засобів Сибірське Здоровя можна назвати креми для обличчя, шампуні, кондиціонери, гелі для душу, маски для волосся та обличчя, креми для рук та ніг, бальзами для губ. Крім того, компанія виготовляє екологічно чисті товари для дому, такі як: миючі засоби, рідке мило, освіжувачі повітря, засоби для миття посуду, пральні порошки та кондиціонери.

Компанія “Сибірське здоров’я” має сучасне виробництво з використанням новітніх технологій, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва, починаючи від вибору сировини та закінчуючи готовим продуктом.

Компанія здійснює постійну науково-дослідну роботу з метою покращення якості своєї продукції та розробки нових формул. Для цього Сибирское здоровье співпрацює з провідними науковими установами і лабораторіями з усього світу.

Крім того, компанія забезпечує широкий діапазон послуг своїм клієнтам, зокрема, консультації з питань використання продукції, оформлення замовлень, доставку та гарантійне обслуговування.

“Сибірське здоров’я” використовує тільки натуральні інгредієнти у своїй продукції, без додавання хімічних речовин та шкідливих добавок. Всі компоненти вирощуються на екологічно чистих землях Сибіру, де зберігається непорушена природа та багаті ліси, які є джерелом здоров’я та краси.

Компанія Siberian Wellness активно працює над розвитком своєї дистриб’юторської мережі в Україні та по всьому світу. Відкриваються нові філії та представництва, проводяться навчальні семінари та тренінги з продажу продукції.