Здоровье

Таблетки від кліщів для собак

Таблетки від кліщів для собакВласники собак з досвідом знають, що тепла пора року – найнебезпечніша для домашніх вихованців, оскільки при підвищенні температури до певного рівня прокидаються маленькі чудовиська – звичайно, маються на увазі кліщі. Тому потрібно підготуватися заздалегідь та придбати необхідні протикліщові препарати. Сучасні виробники пропонують за посиланням https://vetpreparaty.com/zasoby-vid-klishchiv-dlia-sobak/ різні засоби з різним ступенем ефективності.

Які протикліщові засоби є на ринку

Вони відрізняються як принципом, а й тривалістю впливу, що обов’язково враховується. Кошти можуть мати різний вигляд:

  • нашийник – вони не тільки зручні, але і мають доступну вартість, при цьому термін дії досить тривалий і може змінюватись від трьох місяців до півроку. Нашийник, просочений активними речовинами, зазвичай відлякує всі види шкідливих комах. при цьому важливо носити його постійно і надягати досить щільно, щоб активні речовини рівномірно розподілялися по шерсті собаки. Якщо у тварини щільний вовняний покрив, нашийника для захисту може бути недостатньо;
  • спреї та аерозолі – це засіб для миттєвого захисту. Вони не просто осідають на шерсті, але також потрапляють і на шкіру, ефективно відлякуючи паразитів. Зазвичай такі кошти використовуються не так на щоденній основі. тоді, коли планується похід кудись, де скупчення кліщів точно буде масовим;
  • краплі на холку – вони пропонують досить надійний захист на 4 тижні. оскільки засіб рівномірно розподіляється як по шерсті, так і по шкірі вихованця. При цьому важливо дві доби не купати вихованця після обробки та стежити, щоб він не потрапив під дощ;
  • таблетки від кліщів – вони поширюються по всьому організму із травного тракту, розносячись із кров’ю. діяти таблетка починає вже через 4 години, при цьому принцип дії такий: кліщ помирає після спроби присмоктатися до собаки. Це далеко не найдешевший варіант обробки, зате він дозволяє забезпечити надійний захист.

Таблетки від кліщів: що потрібно знати

На відміну від інших засобів, вони не дають обмеження на купання, крім того, можна вибрати комплексний варіант, тобто таблетки, які захищають також від бліх – саме вони є рекомендацією ветеринарів. широкий асортимент таблеток і дозволяє вибрати ті, які підійдуть вихованцю.

В асортименті хорошого інтернет-магазину обов’язково представлені протикліщові препарати від виробників зі світовим ім’ям, які гарантують не лише ефективність, а й повну безпеку своїх пігулок, тож про здоров’я собаки переживати не доведеться.

Чому саме інтернет-магазин? Тому що він пропонує більш доступну вартість таких необхідних домашніх вихованців препаратів. Крім того, зовсім не має значення, де живе покупець, оскільки всі товари замовляються з доставкою.

Обробка собаки від кліщів – це обов’язкова умова безпечних прогулянок, оскільки кліщі є переносниками захворювань, які можуть серйозно нашкодити здоров’ю вихованця.