Дети

Молоковідсмоктувач: який краще вибрати та як користуватись

Молоковідсмоктувач

Поява малюка – це завжди величезна радість для сім’ї, але разом з якою з’являється ще й безліч нових клопотів. У батьків виникає потреба в придбанні великої кількості товарів, серед яких присутній і молоковідсмоктувач.

Молоковідсмоктувач – це пристрій, котрий під впливом вакууму забезпечує вихід молока з грудей. Прилад необхідний для того, щоб уникнути застоювання молока, адже в перші місяці дитина може не висмоктувати його повністю. Також він дає можливість зробити запас молока, на випадок, якщо матусі потрібно буде кудись відлучитись. Якщо вам цікаво, як вибрати молоковідсмоктувач і як можна зекономити – читайте нашу статтю.

Який краще обрати молоковідсмоктувач?

Якщо ви вирішили придбати молоковідсмоктувач, то в першу чергу слід визначитися з видом пристрою:

  1. Ручний молоковідсмоктувач. Призначений для зціджування молока вручну. Може бути поршневим, грушевим, помповим або шприцевим.
  2. Електричний молоковідсмоктувач. Має вбудований моторчик, завдяки якому зціджування відбувається автоматично.

Обидва види пристроїв користуються попитом і мають унікальні переваги. В питанні, який краще обрати молоковідсмоктувач потрібно орієнтуватися на індивідуальні потреби і побажання. 

Якщо вам потрібен автоматизований пристрій, який забезпечує швидке зціджування без вашої участі – рекомендуємо вибрати електричний молоковідсмоктувач.

Молоковідсмоктувач

Особливості використання молоковідсмоктувача

Електричним молоковідсмоктувачем користуватися простіше, адже після встановлення приладу вам потрібно лише натиснути на кнопку – решту пристрій зробить за вас. Ручний механічний молоковідсмоктувач складніший в користуванні, оскільки вам потрібно буде самостійно виконувати зціджування. Такі моделі зазвичай мають спеціальну грушу або ручку, при натисканні якої утворюється вакуум і молоко витікає з грудей. Але обидва види пристроїв мають однакові правила, як користуватись молоковідсмоктувачем:

  1. Перед використанням ємність для збору молока та сам пристрій краще простерилізувати.
  2. Чашоподібну насадку потрібно щільно притулити до грудей таким чином, щоб сосок опинився по центру.
  3. Зцідити одну грудь, після чого повторити аналогічні маніпуляції з іншою.
  4. Після використання прилад слід ретельно промити.

Молоковідсмоктувач

Чому краще взяти молоковідсмоктувач в оренду?

Якщо ви хочете зекономити або бажаєте спробувати декілька приладів, то молоковідсмоктувач в оренду стане кращим вибором. Серед переваг послуги варто виділити декілька факторів:

  • ви зможете орендувати молоковідсмоктувач на декілька днів і, якщо одна модель вам не підійде – протестувати іншу;
  • молоковідсмоктувач потрібен лише в перші кілька місяців після народження дитини, тож більш раціонально орендувати пристрій на потрібний термін;
  • ви матимете змогу отримати детальну консультацію з приводу використання молоковідсмоктувача.

Компанія “VIP Діти” пропонує молоковідсмоктувачі на прокат у Львові високої якості. В асортименті компанії великий вибір молоковідсмоктувачів, тож ви гарантовано підберете оптимальний варіант для себе.