Дети

Вибір дитячого візка

Вибір дитячого візкаПід час підготовки до народження дитини, новоспечені батьки намагаються якнайшвидше придбати все найнеобхідніше. Сюди можна зарахувати іграшки, речі, засоби гігієни, люльки, а також багато іншого.

Коляска також належить до списку найнеобхіднішого, тому що вона знадобиться для прогулянки, відвідування магазину, а також багатьох інших завдань. Тому необхідно правильно підходити до вибору коляски. Батьки, які не мають досвіду, насамперед звертають увагу саме на цінник, дизайн та конструкцію. Це справді важлива помилка. Тому необхідно буде розібратися, як правильно вибрати коляску в магазині https://babyup.ua і не розчаруватися.

Які коляски існують?

Існує шість основних видів колясок. До них можна віднести:

  • Коляска-люлька.
  • Візок для прогулянок.
  • Коляска-тростина.
  • Коляска-трансформер.
  • Спортивний візок.
  • Коляска для двох або трьох дітей.

Можна вибрати дійсно відповідний варіант в залежності від того, які завдання будуть покладатися.

Вибір дитячого візка

Що таке коляска-люлька?

Це коляска, яка використовується для малюків віком до 6-8 місяців від народження. Як правило, коляски втрачають свою актуальність відразу після того, як дитина починає сама сидіти. Люлька дозволяє дитині комфортно спати, пом’якшувати тряску, а також мають власні шасі.

Що таке прогулянковий візок?

Як тільки дитина підросте і сидітиме, то ідеально підійде прогулянкова коляска. Вона служить дуже довго, тому потрібно буде підготуватися до її придбання.

Що таке коляска-тростина?

Це найпростіша модель прогулянкової коляски. Складається вона із металевої рами, яка обтягнута щільною тканиною. Вона дійсно дуже легка та зручна. З нею мама може вирушити на прогулянку і навіть їздити громадським транспортом або особистою машиною. Як правильно, вона справді популярна, тому що весь становить від 2 до 7 кілограмів.

Вибір дитячого візка

Що таке коляска-трансформер?

Це дійсно хороший варіант, який замінює одночасно люльку та прогулянкову коляску. Тобто її можна придбати ще при народженні малюка, а коли вона підросте, то просто переобладнати її в прогулянкову. Слід зазначити, що встановлюється захисний бампер, а також спинка може підійматися та опускається. Якщо не хочеться купувати кілька різних колясок, це ідеальний варіант. До того ж вага менша, ніж у колисок.

Спортивні коляски

Це досить сучасна модель, яка миттєво набула дуже великої популярності серед батьків. Вона ідеально підійде для дітей віком від півроку. Такий візок ідеально підійде для активних батьків та активних дітей, які дуже допитливі та не сплять під час прогулянки. Дійсно важливим плюсом є її розмір, адже вона досить компактна і її зручно зберігати у складеному вигляді. Ідеальний варіант для батьків, які мешкають у маленьких квартирах.

Коляски для двох та трьох дітей

Це моделі, які дозволяють одночасно розміщувати двох чи трьох дітей.