Дети

Вибір навчального закладу за допомогою інтерфейсу SchoolHub

SchoolHubОсновна місія сайту – докласти максимум зусиль, щоб дитина зуміла отримати всі необхідні знання та навички, а також розкрити нові можливості. Діти, які навчаються у вибраних платформою школах, почуваються спокійно та безпечно в освітньому середовищі. У такому місті як Київ школи є різного напряму та спеціалізації. Тому більшість батьків довіряє даному інтерфейсу і співпрацює з компанією, якщо виникає необхідність влаштувати дітей до школи.

Переваги SchoolHub

  • Регулярна актуалізація основних відомостей вручну.
  • Наявність величезної кількості шкіл у Києві – приватного та державного характеру, наприклад, школа Меридиан.
  • Існують різні версії програм, які відповідають певним моделям електронних пристроїв.
  • Вибір навчальних закладів за розташуванням на карті.
  • Є здатність додавання навчальних закладів до обраного списку.
  • Існує функція пошуку школи за конкретними параметрами.

SchoolHub

Рекомендовані школи

  • Школа 1-3 ступенів №81 м. Києва. Основними засадами навчального закладу вважаються демократія, повага одна до одної, а також незалежність від установ політичного та релігійного характеру. Навчаючись у зазначеній школі, дитина познайомиться з основами народної культури та традиціями міста. Крім того, учень може детальніше вивчати конкретні дисципліни та розвинути нові таланти.
  • Спеціалізований навчальний заклад імені Сергія Федоровича Грушевського, який вирізняється серйозним рівнем освіти. Тут можливе поглиблене вивчення іноземної мови та програмування, оскільки там працюють висококваліфіковані вчителі. Крім того, у їдальні навчального закладу досить смачно годують. Сюди можна записати дітей, батьки яких мають постійну прописку у зоні обслуговування навчального закладу або є працівниками школи.
  • Навчальний заклад приватного характеру – київський «Ліко-Ліцей». Школа працює повний день, а позакласну діяльність обслуговує у другій половині дня. Тут робиться основний упор іноземними мовами (французька, німецька, китайська, іспанська). Також у «Ліко-Ліцеї» можливий розвиток проектної діяльності та шанс захистити подвійний іноземний диплом онлайн. Крім того, передбачено технічні напрямки для учнів 9-11 класів. Ще в школі є спеціальна платформа для здобуття дистанційної освіти – Liko Education Online (LEO).

Щоб записатися на навчання, батькам достатньо заповнити анкету, після чого дитині буде запропоновано пройти тест. У разі успішного проходження тестування батьків запросять на зустріч із директором.

Висновок

Якщо батьки при виборі навчального закладу використовують для свого чада програму SchoolHub, то не пошкодують. Адже це ефективний та зручний метод підбору школи. У платформи дуже високі рейтингові показники, а клієнти компанії залишають лише позитивні відгуки. Завдяки цим відгукам можна дізнатися про якість процесу навчання та безпеки у школі. Отже, вибираючи SchoolHub, батьки можуть бути впевнені, що їхня дитина здобуде якісну освіту.