Аксессуары

Оригінальні та красиві дерев’яні пазли

-имени-1_0016_3154889884_w640_h640_3154889884_0006_Слой-5-500x500

Багато хто з нас звик бачити пазли в класичному варіанті – на картонній основі у вигляді прямокутних або квадратних елементів, що з’єднуються між собою за допомогою спеціальних фрагментів. Але сьогодні є й оригінальніші різновиди таких головоломок, зокрема, фігурні пазли з дерева. Збирати їх значно приємніше і цікавіше, ніж складати картинку з класичних картонних деталей.

Чим приваблюють фігурні дерев’яні пазли

Насамперед слід звернути увагу на матеріал, використаний для виготовлення виробів. Це натуральне дерево, яке і забезпечує готовій картинці оригінальний, привабливий вигляд. До того ж, після завершення збирання вона перетворюється на готовий виріб. Його можна використовувати для прикраси кімнати, повісивши на стіну як картину. Виходить, що дерев’яні фігурні пазли – це не лише захоплююча головоломка для дитини чи дорослої людини, але й можливість отримати стильний предмет декору.

Цікаво в даному випадку і те, що елементи, з яких збирається картинка, відрізняються і формою, і розміром. Причому в комплекті можна знайти детальки, представлені у вигляді самостійних фігур, наприклад, папуги, метелика, лева, слона, змії. Вони також використовуються при викладанні зображення, стають невід’ємною його частиною в поєднанні з іншими елементами.

Ще одна особливість пазлів – яскравість та оригінальність картинки. Перша характеристика забезпечена тим, що для нанесення зображення на дерев’яні елементи застосовується ультрафіолетовий друк. В результаті вдається отримати яскраві кольори та безліч цікавих відтінків, які зберігатимуть свій первозданний вигляд протягом тривалого часу. Щодо оригінальності картинки. Вона полягає в тому, що зображення представлене в імітації популярних сьогодні розфарбовок антистрес. Воно складається із дрібних деталей, кожна з яких має свій колір. Різниця тільки в тому, що в даному випадку нічого не потрібно розфарбовувати. Щоб отримати красиву та яскраву картинку, необхідно просто зібрати пазл.

Bull-shadow_0006_Elephant-Shadow-500x500

Чим відрізняються пазли

Якщо вас зацікавили фігурні пазли з дерева, хочеться придбати один із таких виробів, розгляньте уважніше пропозиції інтернет-магазину ZIROZOK. Тут товар представлений широким асортиментом та придбати його вдається за вигідною ціною.

Пазли відрізняються такими характеристиками:

  • варіант виконання – з деталями різної форми або елементами у традиційному вигляді;
  • картинка, яка вийде після складання – слон, тигр, метелик, сова, ведмідь тощо;
  • розміри готової картинки та кількість елементів.

Зважайте на ці моменти, щоб зробити вдалу покупку.