Рацион

Правила вибору соняшникової олії

СтожарСьогодні на прилавках магазинів можна без проблем знайти величезну кількість різноманітних пляшок рослинної олії. На них різні написи про те, що в них немає консервантів, а також барвників, це найкращий перший віджим, або взагалі все заморожене. Але що означають усі ці терміни? Розібратися в цьому питанні варто прямо зараз.

Важлива температура

Для початку необхідно відзначити той факт, що абсолютно на кожній кухні повинні бути два види рослинної олії – рафінована і нерафінована олія Стожар. Між собою вони відрізняються ступенем очищення. Рафінована олія відмінно себе показує при смаженні або варінні при високій температурі. При створенні використовувалися різні варіанти очищення. Саме це масло не буде виділяти канцерогени, а також не буде виділяти їдких парів і піни. Нерафінована олія – ​​це сировина, яка була віджата виключно механічним способом. Тобто в такому випадку можна буде відчути аромат і легкий смак насіння. Тобто це ідеальний варіант для заправки різних салатів.

Правила вдалої покупки

Сьогодні можна зустріти велику кількість різного маркування бренда Масло Стожар. Тобто сьогодні є рафіновані і нерафіновані варіанти. Все інше – лише виверт маркетологів. Тобто роблять абсолютно все, щоб покупець був максимально примхливим і вибірковим. Щоб вдатися в питання, необхідно звернути увагу на наступні поради:

  • Краще шукати масло, яке стоїть в максимально темних місцях. Під впливом сонячних променів масло починає втрачати всі свої корисні властивості. Чим темніше місце зберігання, тим краще для масла. З цієї причини масло найкраще купувати в магазині, який знаходиться далеко в рядах.
    Стожар
  • Дуже важливо звертати увагу на термін придатності. Чим ближче термін придатності масла, тим вище його перекисне число. Цей показник буде впливати на окислення масла. Якщо не дотримувалися умови зберігання, і продукт зберігався при штучному освітленні, термін зберігання скорочується.
  • Варто звернути увагу на очисне масло. Якщо продукт виглядає мутним, то це свідчить про його псування. Але якщо нерафінована олія має невеликий осад, то це навіть добре! Масло містить фосфоліпіди, які дійсно дуже важливі для організму людини.
  • Рейтинг кольорів товару. Дійсно якісне масло буде мати світлий відтінок. Якщо масло потемніло, це означає, що продукт зіпсований.

Якщо вибрати дійсно хороший варіант рослинної олії, то приготовані страви будуть смачніше. Навіть дійсно хороше, але бюджетне масло може бути якісніше. Залишилося тільки правильно підібрати продукт і розпочинати вибір якісних варіантів масла. Все легко і просто, а головне – смачно!