Рацион

Особливості правильного харчування від дієтологині Ольги Безуглої

pravilnoe-pitanie-ditey

Рекламні слогани про швидке схуднення по новомодній дієті  або налагодження травлення за пару днів, якими рясніють соцмережі та інтернет простір, миттєво знаходять послідовників. Ілюзія швидкого результату спонукає людей випробовувати «дивовижні» схеми харчування, голодувати чи перенасичувати організм окремими продуктами. Це не має нічого спільного зі здоровим харчуванням. Що рекомендує фахівець з Києва, Dr. Bezugla, дізнаємось далі.

Тільки експертність

Правильне харчування від дієтолога першочергово полягає у зверненні до лікаря. Будь-які маніпуляції з організмом, незалежно від стану здоров’я, можна проводити виключно за медичної підтримки. Дієтологи вибудовують програми харчування після детального ознайомлення з:

  • наявним способом харчування людини;
  • оцінкою фізичної активності, умов праці, режиму пиття, харчових звичок;
  • діагностичними заходами для чіткої інформації про стан організму, брак чи надлишок певних речовин.

На основі спілкування з пацієнтом та результатами клінічних досліджень, дієтолог складає індивідуальну програму, залежно від мети. Впродовж місяця лікар коригує раціон людини та спостерігає за змінами в організмі. Супровід дієтолога дозволяє вчасно побачити, чи приводить новий режим харчування до бажаної цілі та чи потрібні якісь зміні в раціоні. Звернення до експерта в галузі дієтології – запорука успішного формування здорової харчової звички людини.

Що отримує людина після звернення до дієтолога

Якщо особі потрібен дієтолог, послуги слід замовляти у фахівців із досвідом і базою пацієнтів, які успішно змінили свою харчову поведінку. Причиною звернення до лікаря не обов’язково повинна бути якась хвороба. Здорове харчування потрібне кожному організму.

Звернувшись до лікаря-дієтолога, пацієнт отримує:

  • індивідуальні рекомендації щодо частоти приймання їжі, розміру порцій, інформацію по визначенню калорійності страв;
  • вичерпний перелік продуктів, необхідних для організму та тих, які треба виключити з раціону;
  • рекомендації для формування збалансованого меню та його корекції згідно сезону та стану організма;
  • список обстежень і графік їх проведення за для чіткого відстеження стану людини.

Сформувати програму харчування повинен лише дієтолог, ціна (Київ) за послуги фахівця може визначатись персонально або бути сталою, як у дієтологині О. Безуглої. Вчасна турбота про те, що людина їсть, обернеться правильною культурою харчування в майбутньому та збереже здоров’я.