Лицо

Де замовити елайнери у Києві?

елайнериСьогодні все більшу популярність набуває альтернатива для лікування прикусу і нерівність — це встановити елайнери в Києві. Елайнери — це абсолютно непримітні для оточення, а також дуже легкі, прозорі капи. Завдяки цілому списку переваг, саме цей інструмент є дуже естетичним і зовсім непомітним для людей.

Тактика лікування розроблятиметься ексклюзивно для кожного пацієнта. Робиться це за допомогою цифрових технологій. Через десять робочих днів після проведення консультації клієнти можуть побачити в 3D проєкції весь шлях лікування.

Відзначити окремо варто той факт, що зуби пересуватимуться дуже повільно, що повністю виключає біль та дискомфорт під час лікування. Для того, щоб зуби переміщалися якісно за допомогою елайнерів, необхідно буде дотримуватись особливих правил і умов:

  • Носити пристрій потрібно більш як 22 години на добу.
  • Знімати пристрій можна лише під час їжі та чищення зубів.
  • Змінити елайнери потрібно один раз на тиждень. Не можна це робити надто рано чи надто пізно.
  • Обов’язковий догляд за пристроєм. Потрібно чистити їх за допомогою спеціальних щіток під холодною водою.

Ключова перевага в лікуванні зубів елайнерами полягає в тому, що повністю відсутні обмеження в продуктах і легший спосіб догляду за системою.

Відзначити варто той факт, що точна кількість елайнерів, а також термін лікування залежатиме виключно від самого клієнта, а також складності ортодонтичної патології.

Переваги елайнерами

Залишається виділити ключові переваги, які надають елайнери. Сюди можна віднести такі аспекти:

  • Дуже швидко та легко можна звикнути до системи. На відміну від системи брекетів, елайнери не будуть завдавати біль та дискомфорту.
  • Дуже легко використовувати.
  • Зменшується кількість походів до стоматолога-ортодонта, адже це відбувається один раз на три місяці для того, щоб відстежувати результати.
  • Нехай цінник на елайнери трохи вищий, ніж на брекети, але можна повністю уникнути комплексів через наявність системи, біль та дискомфорт. Однак можна отримати максимальний рівень комфорту, а також естетику.

Якщо користувач зацікавився в тому, що варто докладніше дізнатися про елайнери, варто звернутися за допомогою в клініку «DK Dental Clinic» за прямим посиланням https://www.dkdental.com.ua/elajneri/. Саме тут можна буде дізнатися абсолютно всі особливості використання елайнерів, стан зубів, а також багато іншого!

Клініка співпрацює з німецькою компанією «Cristaline», яка має повну сертифікацію для того, щоб проводити лікування за допомогою елайнерів.

Не варто відкладати в далеку скриньку власне здоров’я, а також красу своєї посмішки. Достатньо буде звернутися за допомогою до стоматологічної клініки www.dkdental.com.ua. Чим швидше розпочати лікування, тим швидше можна буде отримати справді хороший і дивовижний результат! Тепер усмішка буде ще гарнішою.