О доме

Акумулятори до джерел безперебійного живлення: типи, властивості та застосування

Акумулятори для джерел безперебійного живлення (ДБЖ) – це пристрої, здатні накопичувати та зберігати електричну енергію. В Україні акумулятори для ДБЖ використовуються для безперервного електроживлення критично важливих систем та приладів у разі збоїв в основній електромережі та використовуються у різних сферах людської діяльності, у побуті. Вибір певного типу акумулятора залежить від вимог системи та умов експлуатації.

Застосування, підключення та обслуговування акумуляторів для ДБЖ

Акумулятори для ДБЖ широко застосовуються в різних галузях, де надійне електроживлення є критично важливим. Наприклад:

 1. Дата-центри та серверні кімнати потребують безперебійного живлення серверів для запобігання простоям та втрати даних.
 2. Телекомунікації потребують акумуляторного живлення телефонних станцій та різного комунікаційного обладнання.
 3. Фінансові установи, в яких є ДБЖ та акумулятори до них, можуть бути спокійні за важливі аспекти своєї специфіки:
 • збереження даних;
 • безперебійну роботу банкоматів, касових апаратів.
 1. Медична техніка — це сфера, в якій акумулятори вкрай важливі, оскільки вони підтримують функціонування медичних приладів та обладнання у критичних для пацієнтів ситуаціях.
 2. Промислові підприємства — промислове обладнання також потребує безперервного живлення автоматизованих систем, що запобігають втраті виробничих даних.

gallery-image

Підключення, обслуговування акумуляторів для ДБЖ

Правильне підключення акумулятора до джерела безперебійного живлення гарантує його ефективну та довгострокову експлуатацію. Підключити акумулятори до ДБЖ не важко — для цього пристрою обладнані спеціальними клемами та роз’ємами. які забезпечують надійне їхнє з’єднання.

Незалежно від типу акумулятора, важливо стежити за його правильним підключенням та обслуговуванням, включаючи регулярну перевірку:

 • рівня заряду;
 • стан електроліту (для деяких типів акумуляторів);
 • умов довкілля.

Всі ці заходи допоможуть підтримувати оптимальну роботу акумуляторів та продовжити їх термін служби.

Придбання акумуляторів в Україні

Якщо ви знаходитесь в Україні та шукаєте надійні акумулятори для своїх ДБЖ, інтернет-магазин Comtrade пропонує різноманітні їх типи, що відповідають різним потребам:

 1. AGM свинцево-кислотний (абсорбований скловолокном).

Пристрої цього відрізняються високою щільністю енергії. Свинцево-кислотні акумулятори безпечні та прості в експлуатації/обслуговуванні, здатні функціонувати у широкому діапазоні температур. Вони підходять для ДБЖ середньої та великої потужності.

 1. AGM мультигелевий (абсорбований скловолокном мультигелевий).

Більш легкі та компактні мультигелеві акумулятори характеризуються підвищеною надійністю та тривалим терміном служби. Вони ідеально підходять для високонавантажених систем та глибоких розрядів.

 1. Гелеві акумулятори.

Такі акумулятори ідеальні для експлуатації при низьких температурах, в умовах частих відключень від основної мережі. Вони мають густе гелеве електролітичне середовище, тому краще справляються із циклічними розрядами.

 1. Літієвий LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний):

Висока енергоефективність літієвих акумуляторів досить висока, вони характеризуються тривалим терміном служби, відрізняються компактними розмірами та малою вагою. Вони абсолютно безпечні в експлуатації та не містять токсичних матеріалів.

 1. Додатковий акумулятор або додатковий акумулятор.

Батареї та батареї легко підключаються до акумуляторів і служать для розширення місткості системи автономного живлення, збільшують час автономної роботи ДБЖ.

Якісні акумулятори для ДБЖ є невіддільною частиною надійної системи безперебійного живлення. В інтернет-магазині Comtrade до покупки представлені надійні в роботі акумулятори з довгим терміном експлуатації, від відомих виробників. З доставкою по Україні купити за вигідною ціною акумулятори у Києві або, перебуваючи в іншому місті нашої країни, ви можете на сайті магазину Comtrade. З акумуляторами від нашого магазину ваші ДБЖ будуть ще більш надійними та продуктивними.

gallery-image