Аксессуары

Як правильно обрати ролики

Як правильно обрати роликиРоликові ковзани мають величезний попит серед молоді та підлітків. Іноді їх купують дітям і молодшого віку. Але слід знати, що перед покупкою слід звернути особливу увагу на якість матеріалу та пошиття виробу. Тому краще віддавати перевагу відомим, перевіреним часом брендам, але не дешевої продукції. Але не слід поспішати з покупкою дорогої моделі, оскільки та в них є безліч моментів, які варто було б враховувати. Найкраще придивитися до цікавих варіантів, вибрати 2-3 шт. та почитати характеристику, після чого виділити ту модель, яка підходить для певних випадків.

Якщо людина ще вміє кататися на роликах, то професійні ролики за посиланням www.rollerblade.com.ua у разі не підійдуть. Такий варіант краще ролерам, які звикли їздити на нерівних дорожніх шляхах і легко справляються з будь-яким завданням. Не потрібно вибирати за стилем та іншими особливостями, оскільки ролики мають безліч різних якостей, які можуть мати велику різницю між собою. В такому випадку слід купувати пару для полегшеного катання, доки користувач не набереться досвіду.

Якщо врахувати розмір, то не слід брати ролики із запасом, для цього є спеціальні взуття, яке можна змінювати за розміром. Завдяки великій різноманітності роликів, легко їх підбирати для різних видів стоп. До того ж у різних брендів є своя розмітка, якими слід звіряти розмір ніг.

Корисна інформація

Головне, що потрібно врахувати – зручність черевиків. Якщо ролер відчуватиме дискомфорт при їзді, не рівна година, він може потрапити в неприємності. Під час катання ролер має відчути радість від поїздки. Всі додаткові компоненти можна легко поміняти, до того ж для роликових ковзанів завжди доступні необхідні атрибути.

Рами у різних моделях розроблені з алюмінію чи композиту. Металевий компонент полегшений, але такий варіант виробу пропонується за дорогу ціну. Композит іде дешевше, відповідно і ролики оцінюються набагато доступніше. Будь-які ролики доповнюються екіпіруванням, що необхідно для безпеки ролера.

Також важливий момент, пов’язаний з розміром та маркуванням коліс виробу. Наприклад, 80/82А, позначає діаметр та жорсткість. Початківцям такий параметр буде більш відповідний. При керуванні колеса повинні бути стійкими, а якщо розглядати діаметр коліс для новачків, то 80 мм для них буде якраз, щоб набратися належного досвіду в катанні. При виборі аматорських моделей, то тут підшипники визначаються за класом: ABEC 3, 5 або 7. Чим вище цей показник, тим швидкісним буде ролик. Для новачка це значення не повинно мати особливої значущості, оскільки без досвіду не варто купувати складний варіант.

В Інтернет-магазині представлений великий асортимент таких виробів. Всі вони виготовлені з високою якістю та є розробкою відомих виробників. Купити ролики можна за доступною ціною, що дозволяє заощадити на своїй покупці. Це є великою перевагою таких виробів. Завдяки актуальності товару, будь-якої миті можна розглянути оновлені моделі.